|
|
کدخبر: ۲۸۶۰۱

مدافع چپ استثنایی پرسپولیس در دهه ۶۰ و ۷۰ بعد از پشت سر گذاشتن یک بیماری دیگر حالا در خانه خود و پیش دوستان سابق است.

به گزارشامیدبه نقل از گل، حدود یک هفته ای است که مجتبی محرمی در کنار پرسپولیس حضور دارد و باشگاه و کادر فنی نسبت به استفاده از این پیشکسوت نامدار در کنار تیم حتی برای روحیه دادن به بازیکنان حسن نیت نشان داده اند.
مدافع چپ استثنایی پرسپولیس در دهه ۶۰ و ۷۰ بعد از پشت سر گذاشتن یک بیماری دیگر حالا در خانه خود و پیش دوستان سابق است و البته بازیکنان جدید پرسپولیس هم از اینکه مجتبی را کنار خودشان می بینند لذت می
برند.

۱) مجتبی با بهزاد غلامپور گرم گرفته و البته اصغر نوروزعلی یکی از تدارکاتچی های زحمتکش پرسپولیس هم شاهد رد و بدل شدن دیالوگ بین آنهاست. شاید محرمی خاطرات دربی های گذشته و شیطنت هایش را با گلر سابق آبی ها و مربی امروز قرمزها مرور می کند که غلامپور را به خنده انداخته.

۲) ستاره دیروز و امروز فوتبال ایران کنار هم می دوند. مجتبی این روزها دور زمین درفشی فر نرم دوی می کند تا با خلعتبری که مصدوم است و به دویدن نرم می پردازد هم مسیر شود. حتما محرمی حرف های زیادی برای گفتن به ستاره امرزو پرسپولیس که تازه به لباس سرخ رسیده دارد.

۳) دو مدافع چپ رویایی پرسپولیس در گذشته کنار هم گل می گویند و گل می شنوند. جواد منافی می توانست جانشین مناسبی برای مجتبی باشد اما یک تصادف وحشتناک باعثشد دوران اوج او بسیار کوتاه شود. حتما جواد و مجتبی خاطرات پرسپولیس سال های ابتدایی دهه ۷۰ را با هم مرور می کنند.

۴) این هم تیپ آقا مجتبی بعد از پایان تمرین و هنگام ترک درفشی فر. او همان ۸ تاریخی پرسپولیس است که کنار ناصر محمدخانی و علی کریمی این شماره را به یکی از مقدس ترین شماره های تاریخ باشگاه پرسپولیس تبدیل کرده اند.

ارسال نظر