|
|
کدخبر: ۲۸۶۳

سرمربی تیم فوتبال چلسی به انتقاد از سیاست‌هایی پرداخت که از بدو ورودش به باشگاه رئال مادرید تا زمان جدایی‌اش از این باشگاه، کهکشانی‌ها را احاطه کرده بود.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، ژوزه مورینیو، سرمربی پیشین تیم فوتبال رئال مادرید فصل گذشته در آخرین سال حضورش در مادرید با کهکشانی‌ها در لالیگا رقابت را به بارسلونا واگذار کرد و در فینال کوپا دل‌ری هم مغلوب اتلتیکومادرید شد.

همچنین فصل گذشته مشکلاتی که آقای خاص با ایکر کاسیاس، سنگربان ملی‌پوش رئال و په‌په، مدافع پرتغالی مادریدی‌ها داشت کاملا رسانه‌ای شد و حواشی را به دنبال داشت. به همین خاطر مورینیو معتقد است در پایتخت کشور اسپانیا تمرکز کافی روی فوتبال وجود ندارد و به حواشی بیش از حد توجه می‌شود.

ژوزه مورینیو به شبکه تلویزیونی «ESPN» گفت: رئال باشگاهی خاص است. رئال تنها یک باشگاه نیست، سیاست‌ است. رئال مادرید در رابطه با فوتبال و ورزش نیست ولی در مورد خیلی چیزهایی است که آن را احاطه کرده‌ است.

وی افزود: در سال دوم مربیگری‌ام ما به قهرمانی لالیگا رسیدیم. ما با کسب ۱۰۰ امتیاز و به ثمر رساندن ۱۲۱ گل بهترین تیم تاریخ اسپانیا بودیم و فصل سوم حضورم در این تیم فصل انتخابات باشگاه بود.

مورینیو یادآور شد: انتخابات در باشگاه معانی زیادی داشت، ما در بین چیزهایی بودیم که عادی نبودند و تنها افرادی که داخل باشگاه در جریان بودند این موضوع را درک می‌کردند.

سرمربی ۵۰ ساله چلسی تصریح کرد: فصل آخر حضورم در رئال آنقدر هم بد نبود. ما به فینال کوپا دل‌ری رسیدیم، درست است که بازی را به اتلتیکومادرید واگذار کردیم ولی در هر صورت به فینال رسیدیم.

آقای خاص در پایان خاطرنشان کرد: ما همچنین به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسیدیم و تنها یک گل تا رسیدن به فینال این رقابت‌ها کم داشتیم ولی به پایان بردن فصل حتی با شکست بارسلونا در جام حذفی اسپانیا برای من کافی نبود.

ارسال نظر