|
|
کدخبر: ۲۹۷۸

علی دایی:

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سعی می کنیم با گرفتن سه امتیاز خودمان را به بالای جدول بچسبانیم و در آن بالا بمانیم.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از ایسنا، علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با سایپا که در هیات فوتبال استان البرز برگزار شد، ابتدا با تبریک " عید فطر " و روز " خبرنگار " و همچنین راهیابی تیم ملی بسکتبال به فینال قهرمانی آسیا، بیان کرد: از زحمات دکتر محمودی و سردار خاکی که اجازه دادند، امروز(شنبه) در کرج تمرین کنیم، تشکر می‌کنیم. قطعا بازی فردا از حساسیت زیادی برخوردار خواهد بود و سعی می کنیم با گرفتن سه امتیاز خودمان را به بالای جدول بچسبانیم و در آن بالا بمانیم.

وی ادامه داد: سایپا هم می‌آید تا از امتیاز میزبانی استفاده کرده و با پیروزی خودش را بالا بکشد. بازی سختی خواهد بود. سایپا تیم خوبی است و امسال هم کادرفنی خوبی دارد ولی ما هر سه بازی‌اش را آنالیز ‌کرده‌ و می‌دانیم که تیمی نبوده که بخواهد در زمین خودش ببازد. سایپا هم در اهواز خوب بازی کرد و پارسال هم مقابل ما در راه‌آهن عملکرد موفقی داشت. همچنین یک دیدار با این تیم داشته‌ و می‌دانیم که از کیفیت خوبی برخوردارند ولی نتایج در سه بازی قبل را ملاک قرار نمی‌دهم. با این حال معتقدم که بازی زیبایی خواهد بود و ان‌شاءالله حق به حق دار برسد.

سرمربی پرسپولیس همچنین درباره برگزاری بازی در ورزشگاه انقلاب کرج عنوان کرد: میزبانی حق هر تیمی است که در استان خودش بازی کند. سال قبل هم روی این موضوع پافشاری داشتم. امیدوارم که مسئولان اجرایی و شورای تامین کرج تمهیداتی را بیندیشند تا فردا مشکلی پیش نیاید. همه چیز دست مسئولان امنیتی ورزشگاه و هواداران خواهد بود. امیدوارم که فقط تیم خودشان را تشویق کنند و دست به کار غیرفوتبالی نزنند. هواداران اگر یار ما باشند توان بیشتری خواهیم داشت.

علی دایی در ادامه این نشست خبری در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا درباره همکاری با انگین فیرات در سال‌های قبل تصریح کرد: زمانی که به سایپا آمدم، فیرات در پنج هفته‌ اول کمک مربی لورانت بود. در تیم ملی از او هم استفاده کردم اما وسطش رها کرد و به سپاهان رفت. با این حال هم من از او شناخت دارم و هم او از من. ولی شناخت در فوتبال ایران نسبی است و همه از هم یک شناخت نسبی دارند.

علی دایی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا از عملکرد بازیکنانش در سه بازی قبل راضی است یا خیر، بیان کرد: از عملکرد تمام بازیکنانم راضی هستم؛ چه در دوران بدنسازی و چه طی انجام بازی‌ها. ما تیم خوبی داریم که همه در آن زحمت کشیده‌اند. امیدوارم که بتوانیم با تلاش بیشتر دل هواداران را هم به دست آوریم و نتایج در خور شان پرسپولیس را بگیریم. بازیکنان جوانی داریم که زمان می‌برد با تیم هماهنگ شوند ولی من به آینده امیدوارم.

وی با بیان این که پرسپولیس در نیمه دوم هر سه بازی قبل خوب بود، افزود: بازی‌هایی که به برد می‌رسیم، شیرین‌تر است. متاسفانه مقابل ذوب‌آهن نتوانستیم از موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم و در کارهای تهاجمی مشکل داشتیم ولی در نیمه دوم بازی مس منطقی‌تر بودیم. با این حال این پرسپولیس تیمی نیست که دلم می‌خواهد و هنوز خیلی کار داریم. باید از خودم شروع کنم و فعالیتم را بیشتر کنم تا هماهنگی بین بازیکنان جدید و قدیم را به نقطه ایده‌آل برسانم. شما ببینید ۶۰ - ۶۵ درصد تیم در بازی قبل را بازیکنان قدیمی تشکیل می‌دادند و ۳۵ تا ۴۰ درصدش جدید بودند. سعی می‌کنیم تا آماده‌ترین بازیکنان را به زمین بفرستیم.

به گزارش ایسنا، پرسپولیس برای بازی فردا(یکشنبه) هیچ مصدوم و محرومی ندارد اما هنوز وضعیت چند بازیکن مشخص نیست و علی دایی در نشست خبری هم نگفت که از محمد نوری به دلیل غیبت در جلسه تمرین استفاده خواهد کرد یا نه. هافبک پرسپولیس به دلیل فوت پدربزرگش در جلسه تمرین حاضر نشده بود.

علی دایی در این باره نیز توضیح داد: باید نوری سر تمرین بیاید و درباره او تصمیم بگیریم. یکی، دو مشکل کوچک هم هست که با تشخیص پزشک تصمیم می‌گیریم که از بازیکنان استفاده کنیم یا نه. چند بازیکن هستند که در دو روز اخیر نتوانستند آن طور که باید و شاید تمرین کنند ولی ما بازیکنان جایگزینی داریم و از این بابت نگران نیستیم.

علی دایی در پایان ضمن بیان این مطلب که تمام سعی‌اش در بازی فردا برای کسب سه امتیاز بازی می‌کند، افزود: همه چیز دست خداست. من پیشگو نیستم ولی می‌خواهم سه امتیاز بازی را بگیریم و به بالای جدول بچسبیم و در آنجا باقی بمانیم.

ارسال نظر