|
|
کدخبر: ۳۷۵

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در یکی دیگر از مصاحبه‌های امروزش به باشگاه سپاهان کنایه زد.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، محمد رویانیان در حاشیه افتتاح آکادمی فوتبال باشگاه پرسپولیس مصاحبه دیگری انجام داد و در پاسخ به این سوال که اگر استیلی هدایت یک تیم را به عهده بگیرد وضعیت او در آکادمی چگونه خواهد بود، گفت: هنوز که این اتفاق نیفتاده ولی اگر استیلی به تیمی هم برود با این کارش منافاتی ندارد. در این مدت او به جاهای مختلفی می‌توانست برود ولی به خاطر پرسپولیس نرفت.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره هزینه اداره آکادمی که تقریبا سالی یک میلیارد است گفت: این قیمت یک بازیکن ملی‌پوش است. چه اشکالی دارد آن را برای توسعه فوتبال هزینه کنیم؟ اقتصاد مقاومتی یعنی همین.

وی در واکنش به صحبت‌های پروین در مورد کریم‌ انصاری‌فرد و قرارداد ۲ میلیاردی‌اش با پرسپولیس گفت: ایرادی ندارد، ما مخلص همه پیشکسوتان و بخصوص آن یک نفر که بزرگمان است؛ هستیم اما باید بگویم برای کریم کمتر از نصف این پول را داده‌ایم و البته هنوز هم بخشی از آن باقیمانده است. ما سپاهان نیستیم که آهن بفروشیم و پول در بیاوریم.

رویانیان درباره که چرا از فدراسیون کسی برای افتتاح آکادمی پرسپولیس نیامده است گفت: من به کفاشیان، تاج و علیپور گفتم اما به دلیل اینکه تیم ملی می‌خواهد به جام‌جهانی برود سر همه شلوغ است. کفاشیان به توسعه فوتبال پایه اهمیت بدهد. به علیزاده رئیس آکادمی فدراسیون فوتبال نیز گفتم به جای اینکه در این ساعت جلسه بگذارد بیاید و کار عملی را ببیند.

در حاشیه این مراسم مادر یکی از بازیکنان آکادمی با دسته‌ گلی از رویانیان به خاطر اینکه عدالت در آکادمی باشگاه رعایت شده تشکر کرد. رویانیان در این رابطه عنوان کرد: متاسفانه بی‌عدالتی در این زمینه وجود دارد. در لیگ‌های دسته ۲ و ۳ به تیم‌های پایه اتفاقاتی می‌افتد ولی باید عدالت‌محورانه نگاه کنیم. اگر ستاره‌ای که کسی ندارد را کشف کنیم افتخار است. باید بگویم این اتفاقات و بی‌عدالتی‌ها برای آکادمی پرسپولیس نیست.

ارسال نظر