|
|
کدخبر: ۴۱۷۴۱

سرپرستان تیم‌های استقلال و پرسپولیس به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احضار شدند.

به گزارشامیدبه نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آخرین اخبار و احکام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به شرح زیر است:

* جلسه رسیدگی به دعوی مطالبه منصور تنهایی از باشگاه مس کرمان با توجه به ایام سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی، از ۲۱ آبان ۹۲ به روز سه‌شنبه ۲۸ آبان ۹۲ موکول می‌شود. عدم حضور طرفین در این جلسه مانع از رسیدگی نیست.

* میرشادماجدیو سعید شیرینی، سرپرستان تیم‌های استقلال و پرسپولیس جهت ادای پاره‌ای توضیحات در خصوص تخلفات تماشاگران منتسب به هر ۲ تیم، به خصوص اهانت به سرمربیان تیم‌های فوق، باید روز دوشنبه ۲۰ آبان ۹۲ در کمیته انضباطی حاضر شوند.

* محسن خبیری، سرمربی و علمی، مدیرعامل تیم هلال احمر تبریز در دیدار ۱۱ مهرماه ۹۲ مقابل تندیس قم از سری مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور مرتکب تخلفاتی شدند. بر همین اساس کمیته انضباطی در حکم اولیه به معلق و محروم شدن آنها تا اطلاع ثانوی رای داد.

پس از رسیدگی و دعوت از هر ۲ بهکمیته انضباطیو بررسی پرونده، بر اساس آیین‌نامه کمیته انضباطی، محسن خبیری ۲ جلسه از همراهی تیمش محروم و به پرداخت ۲ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای صادره قطعی است. جلسه رسیدگی به تخلفات علمی نیز روز سه‌شنبه ۲۸ آبان‌ماه ۹۲ برگزار می‌شود اما او تا اطلاع بعدی از حضور در مسابقات و همراهی تیم مربوطه محروم است.

ارسال نظر