|
|
کدخبر: ۴۲۰۷۳

یزدانی:

سرمربی تیم کشتی خونه به خونه بابل گفت: شرایط تیم ما خوب است و قصد داریم در نخستین دیدارمان با پیروزی از میدان خارج شویم.

به گزارشامیدبه نقل از تسنیم، رضا یزدانی درباره دیدار هفته نخست تیم خونه به خونه بابل برابر شهدای زنجان اظهار داشت: شرایط تیم ما و کشتی‌گیران‌مان بسیار مناسب است و چند اردوی خوب را پشت سر گذاشتیم و آماده شروع لیگ هستیم.

وی افزود: هنوز در ارتباط با ترکیب تیم تصمیمی نگرفته‌‌ایم. صادق گودرزی و حسن طهماسبی را در وزن ۷۴ کیلوگرم به عنوان آماده‌ترین نفرات در اختیار داریم و بین این ۲کشتی‌گیریک نفر در هفته نخست به میدان می‌رود. گودرزی شرایط بسیارخوبی دارد و اصرار دارد که این هفته روی تشک حاضر شود. با این حال چیزی مشخص نیست و در این ارتباط هنوز تصمیمی نگرفته‌ایم.

یزدانی خاطرنشان کرد: خیلی دوست داشتم در لیگ روی تشک بروم اما چون منع کرده‌اند نمی‌توانم کشتی بگیرم با این حال مشکلی برای مربیگری ندارم و حتی از خود خادم نیز کمک می‌گیرم. بلافاصله پس از لیگ نیز به تیم ملی می‌آیم تا برای تورنمنت‌های آینده آماده شوم.

سرمربی تیم خونه به خونه بابل ادامه داد: از تیم شهدای زنجان اطلاعات درستی در دست نیست و نمی‌دانم آنها چه نفراتی را در اختیار دارند. من امیدوارم نتایج خوبی بگیریم و فاتح مسابقات باشیم.

یزدانی عنوان کرد: هنوز در ارتباط با کشتی‌گیران خارجی چیزی مشخص نشده و باید براساس شرایط مسابقات‌مان تا انتهای دور رفت مسابقات درباره کشتی‌گیران خارجی تصمیم نهایی را بگیریم.

ارسال نظر