|
|
کدخبر: ۴۷۰۸۹

فدراسیون فوتبال باشگاه‌های ذوب آهن، مس و سپاهان را به پرداخت جریمه مالی محکوم کرد.

به گزارشامیدبه نقل از سایت فدراسیون فوتبال، این احکام و آرا به شرح زیر است:

جریمه تیم های ذوب آهن و پیام صنعت آمل

رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره تاخیر در ورود دو تیم پیام صنعت آمل و ذوب آهن اصفهان و همچنین تخلف اصغر فروتن سرپرست تیم ذوب آهن اصفهان در دیدار هفتم آبان ماه در مسابقات جام حذفی باشگاههای کشور، صادر شد. بر این اساس تیم پیام صنعت آمل با سه دقیقه تاخیر ورود در نیمه اول و دو دقیقه تاخیر ورود در نیمه دوم به پرداخت ۱۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین تیم ذوب آهن هم به دلیل سه دقیقه تاخیر ورود در نیمه اول به پرداخت ۹میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و اصغر فروتن سرپرست تیم ذوب آهن به دلیل اعتراض به داور و توهین به داور چهارم به یک جلسه محرومیت از همراهی تیمش و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای صادره در سه موردی که ذکر شد قطعی است.

مس کرمان۹ میلیون جریمه شد

در دیدار تیم‌های استقلال تهران و مس کرمان در تاریخ هفتم آبان ۹۲، تیم مس کرمان در نیمه دوم با سه دقیقه تاخیر وارد زمین شد که به همین دلیل به پرداخت نه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای صادره قطعی است.

جریمه شش میلیونی باشگاه سپاهان

در بازی تیم‌های صنعت نفت آبادان و فولاد مبارکه اصفهان که هفتم آبان ماه در اصفهان انجام می‌شد، تیم فولاد مبارکه سپاهان در نیمه دوم با دو دقیقه تاخیر وارد زمین شد که بر همین اساس به پرداخت ۶ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می‌شود. رای صادره قطعی است. ضمنا کمیته انضباطی اعلام کرد که بر اساس گزارش نماینده ناظر فدراسیون فوتبال، مسئولان تیم و هیات برگزار کننده همکاری بسیار خوب و مطلوبی داشته و غفاری مدیر تیم صنعت نفت آبادان در جهت سامان دادن به استفاده از آی دی کارت ابتکار قابل توجهی داشته اند و بدینوسیله مراتب قدردانی کمیته انضباطی اعلام و در سوابق باشگاه صنعت نفت آبادان درج می شود.

ارسال نظر