|
|
کدخبر: ۶۲۴۵۶

مسئولان باشگاه استقلال به دنبال شخص ایرانی هستند که اعتقاد دارند به گوران لاوره خط داده تا علیه این باشگاه و امیر قلعه‌نویی صحبت کند.

به گزارشامیدبه نقل از تسنیم، پس از صحبت‌های عجیب گوران لاوره علیه باشگاه استقلال و امیر قلعه‌نویی مسئولان استقلال نسبت به اظهارات این بازیکن واکنش نشان دادند و معتقدند یک فرد ایرانی به بازیکن صربستانی خط داده تا این صحبت‌ها را انجام دهد.

در این زمینه میرشاد ماجدی روز گذشته علام کرده بود که یک ایرانی به لاوره خط داده است. امروز(دوشنبه) هم منصور پورحیدری به خبرنگار تسنیم گفت که یک ایرانی متن فارسی را به لاوره داده تا علیه استقلال صحبت کند.

پس از صحبت‌های مسئولاناستقلال، برخی‌ها از رسانه‌ها به گمانه‌زنی‌ در این باره پرداختند. باشگاه استقلال شکایت از لاوره را مطرح کرده ولی مسئولان این تیم ابتدا به دنبال شخص ایرانی هستند که این متن را به لاوره داده‌ است. همچنین گفته می‌شود مسئولان این باشگاه می‌خواهند با سفارت صربستان در ایران و همچنین سفارت ایران در صربستان هماهنگی‌های لازم انجام شود تا بتوانند با گوران لاوره صحبت کنند.

میرشاد ماجدی سرپرست تیم استقلال در این باره به خبرنگار تسنیم گفت: هنوز نتوانسته‌ایم اطلاعات لازم را پیدا کنیم و امروز درباره این مسئله تحقیق می‌کنیم. شما یک خارجی را به ایران بیاورید و ۶ ماه زندگی و سپس درباره ایران صحبت کند، وقتی لاوره تنها ۳ ماه در ایران زندگی کرده و یک ماه را به دلایل مختلف از جمله پول نگرفتن و سر درد تمربن نکرده چطور می‌تواند درباره ایران صحبت کند؟

وی افزود: متاسفانه ما خودمان را به خواب زده‌ایم. لاوره ایران را به برده‌داری متهم کرده و به نظرم باید سفیر صربستان را بازخواست کنند که چرا یک نفر درباره ایران چنین صحبت‌هایی را مطرح کرده است.

سرپرست استقلال در مورد اینکه برخی‌ها مدعی شده‌اند فرهاد مجیدی به لاوره خط داده است، گفت: اصلا چنین چیزی درست نیست. مطمئنا اطلاعاتی به لاوره داده شده ولی هنوز نتوانسته‌ایم متوجه شویم چه کسی این کار را کرده است.

ارسال نظر