|
|
کدخبر: ۷۳۹۶۹

کاپیتان پیشین تیم فوتبال میلان از اینکه پیراهنش در ایران برای امور خیریه به فروش رفته است ابراز خوشحالی کرد و گفت: یکی از اهداف تشکیل تیم ما انجام همین کارهای خیریه است که خوشبختانه در ایران صورت گرفته است.

به گزارشامیدبه نقل از مهر، کاپیتان پیشین تیم فوتبال میلان از اینکه پیراهنش در ایران برای امور خیریه به فروش رفته است ابراز خوشحالی کرد و گفت: یکی از اهداف تشکیل تیم ما انجام همین کارهای خیریه است که خوشبختانه در ایران صورت گرفته است.

زمانی که تیم فوتبال پیشکسوتان میلان برای برگزاری دیدار با پرسپولیس به تهران سفر کرد، مستندساز گروه ایتالیایی زنی بود که برای ورود به ورزشگاه آزادی و تهیه فیلم و گزارش مشکلی نداشت. وی که با واسطه مشترک دو باشگاه در ارتباط است در جریان فروش پیراهن شماره ۳ پائولو مالدینی قرار گرفته و این موضوع را به اطلاع مالدینی رسانده است.

مالدینی که هنگام سفر تیم میلان به تهران مورد توجه‌ترین بازیکن بود و درخواست‌های زیادی برای مصاحبه و عکس از سوی رسانه ها و مردم داشت، زمانی که در جریان فروش پیراهنش به نفع بیماران و کودکان بی سرپرست قرار گرفته از این موضوع ابراز خوشحالی کرده است.

مالدینی در این مورد گفته است: یکی از اهداف تیم پیشکسوتان میلان حضور در دیدارها و برنامه های خیریه است. ما در ایران روزهای خیلی خوبی داشتیم و از اینکه مردم استقبال پرشوری از تیم ما داشتند خیلی خوشحالم. خوشحالی بیشتر من به این خاطر است که در ایران پیراهنم برای کار خیر به فروش رفته و من هم غیرمستقیم در این کار خیر شرکت کرده ام. این اتفاق برای من خیلی خوشحال کننده است.

به گزارش خبرنگار مهر، پیراهن شماره ۳ مالدینی در پایان دیدار تیم های پیشکسوتان پرسپولیس و ستارگان میلان توسط پایان رافت به یادگار گرفته شد اما چندی پیش در حراجی خیریه به ارزش ۳۰۰ میلیون تومان به فروش رفت و خیرین که این پیراهن را خریداری کرده بودند آن را به موزه دادند تا برای همیشه نگهداری شود.

ارسال نظر