|
|
کدخبر: ۸۷۸

اعضای تیم ملی تکواندو ایران که آخرین مراحلی تمرینات خود قبل از اعزام به رقابتهای قهرمانی جهان را پشت سر می‌گذارند، عصر شنبه با حضور در برج میلاد از امکانات این مجموعه بازدید کردند.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از مهر، بیست و یکمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان در حالی از روز ۲۴ تیرماه در " پائوبلا " ی مکزیک آغاز می‌شود که اعضای تیم ملی تکواندو این روزها تمرینات بانشاطی را برای حضور در این مسابقات پشت سر می‌گذارند.

کادر فنی تیم رفتن به سینما و اماکن تفریحی تهران را نیز در دستور کار قرارداده و با کاهش از فشار تمرینات، در جهت افزایش روحیه ملی پوشان حرکت می‌کنند.

مرتضی کریمی سرمربی تیم ملی در این مورد به خبرنگار مهر گفت: برنامه تمرینات در روزهای پایانی بر پایه سرعت قرار دارد و از فشار و سنگینی آن کاستیم تا بدن‌ تکواندوکارات به آمادگی لازم و مد نظرمان برسد.

وی ادامه داد: روزهای پایانی تمرین را پشت سر می‌گذاریم و قصد داریم آخرین مرحله از تمرینات را در محل برگزاری مسابقات انجام دهیم. به هر حال اختلاف ساعت تهران با مکزیک باعثشده تا روی چند جلسه تمرین پایانی حساب ویژه‌ای بازکنیم.

کریمی در پایان با ابراز رضایت از وضعیت اعضای تیم ملی گفت: همه ملی پوشان در سلامت کامل بسر می‌برند و آسیب‌های جزئی هم مشکل ساز نخواهد بود و به امید خدا تیم ملی در بهترین شرایط راهی مکزیک می‌شود.

قابل ذکر است تیم ملی تکواندو ۱۹ تیرماه جهت حضور در این دوره از رقابتهای جهانی راهی مکزیک می‌شود.

ارسال نظر