|
|
کدخبر: ۸۸۶۹۹

علی کریمی می‌گوید با این وضعیت امکانات فوتبال ایران نباید انتظار داشته باشیم فوتبال ما پیشرفت کند و رو به جلو برود.

به گزارشامیدبه نقل از ایسنا،علی کریمی، بازیکن تراکتورسازی درخصوص بازی این تیم مقابل فجرسپاسی اظهار کرد: بازی که اصلا بار فنی نداشت ولی طبیعتا یک سری موقعیت‌هایی روی دروازه با خلاقیت‌های بازیکنان ایجاد شد. در مجموع با این کیفیت زمین نباید انتظار فوتبال داشته باشیم. ما باید از امتیازات میزبانی‌مان استفاده کنیم ولی فکر می‌کنم این موضوع رخ نمی‌دهد و نمی‌شود از این امتیاز استفاده کرد. با این وضعیت نباید انتظار داشته باشیم فوتبالمان پیشرفت کند و رو به جلو برویم و باید همین‌طور ِلک و ِلک کنیم.

وی درخصوص استعفایمجید جلالی، سرمربی این تیم بیان کرد: به عنوان بازیکن تیم طبیعتا وظیفه‌ی ما این است که در خدمت تیم باشیم و در مورد این صحبت‌ها باید مدیریت باشگاه پاسخگو باشند. آقای جلالی تصمیم‌شان را گرفته‌اند ولی نمی‌دانم در نهایت چه اتفاقی رخ خواهد داد. در جریان موضوع نیستم که بدانم چه اتفاقی رخ داده است ولی امیدوارم هرچه باشد ختم به خیر شود.

کریمی درباره‌ی این‌که گفته می‌شود به وی پیشنهاد سرمربیگری تراکتورسازی داده شده، گفت: من همین جایی که هستم را با زحمت فراوان و با خون جگر خوردن به دست آورده‌ام و به این راحتی آن را از دست نمی‌دهم و تصمیمی برای مربیگری ندارم؛ زیرا بالاخره می‌بینید مربیگری در فوتبال ایران چگونه است. اگر قرار باشد صرف این‌که مربی قهرمانی بیاورد و نتیجه بگیرد به وی تیم بدهند طبیعتا نمی‌شود. لیگ ما ۱۶ تیمی است و یک تیم نهایتا قهرمان می‌شود.

بازیکن تراکتورسازی ادامه داد: اگر قرار باشد با مربی که قرارداد می‌بندیم انتظار داشته باشیم تیم را قهرمان کند با عقل جور درنمی‌آید.

وی درخصوص شرکت نکردنش در جشن پرسپولیس، گفت: من همین که بازیکن تیم پرسپولیس بودم از اولین روزی که به این تیم آمدم جایزه‌ام را گرفته‌ام و نیازی به جایزه ندارم. فکر می‌کنم جشن تاسیس باشگاه خواهد بود و آن‌قدر بازیکنانی وجود داشتند که برای این تیم زمانی که تیم هیچ چیزی نداشته و مثلا رختکنشان صندوق عقب سرمربی یا سرپرست تیم بوده است زحمت کشیده‌اند. مطمئنا باید از آنها تقدیر شود. متاسفانه خیلی از پیشکسوتان درگیر مسائل زندگی‌شان هستند و از لحاظ مالی در مضیقه قرار دارند و از خرج زندگی‌شان برنمی‌آیند.

کریمی در پایان درخصوص این‌که در صورت رفتن جلالی با چه گزینه‌ای برای سرمربیگری این تیم موافق است، گفت: من بازیکن تراکتورسازی هستم و تابع تصمیمات باشگاه هستم و تمام تلاشم را برای موفقیت این تیم انجام می‌دهم.

ارسال نظر