|
|
کدخبر: ۹۶۰

مسابقات قهرمانی بوکس آسیا شب گذشته(یک‌شنبه) به پایان رسید و نمایندگان ایران با شکست مقابل حریفان خود به سه مدال برنز رسیدند.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از فارس، مسابقات بوکس قهرمانی آسیا در حالی از روز سه شنبه هفته گذشته با حضور ۱۴۳ بوکسور از ۲۷ کشور آسیا به میزبانی اردن آغاز شده بود که در آخرین روز از این رقابت‌ها سه نفر از نمایندگان ایران وارد رینگ شدند که در پایان با شکست مقابل حریفان خود به مدال برنز مسابقات دست یافتند.

در وزن ۷۵ کیلوگرم سجاد محرابی، در وزن ۸۱ کیلوگرم احسان روزبهانی و در سنگین وزن جاسم دلاوری که با غلبه بر حریفان خود به مرحله نیمه نهایی رسیده بودند شب گذشته به مصاف نمایندگان کشور قزاقستان رفتند و هر سه نفر با شکست روبرو شدند.

تیم ملی بوکس ایران برای حضور در بیست و پنجمین دوره از مسابقات قهرمانی آسیا با ترکیب ۹ بوکسور راهی اردن شده بود که چهره های سرشناسی مثل علی مظاهری، امین قاسمی پور، ایمان طیبی، محمد مومیوند و فروتن گل با شکست در مراحل ابتدایی از گرودنه رقابت‌ها کنار رفتند.

*اسامی ۹ بوکسور اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا به شرح زیر است:

وزن ۴۹ - کیلوگرم: ایران نماینده‌ای نداشت

وزن ۵۲ - کیلوگرم: ایمان طیبی

وزن ۵۶ - کیلوگرم: احسان سپهوندی

وزن ۶۰ - کیلوگرم: محمد مومیوند

وزن ۶۴ - کیلوگرم: فروتن گل‌آرا وزن

۶۹ - کیلوگرم: امین قاسمی‌پور وزن

۷۵ - کیلوگرم: سجاد محرابی وزن

۸۱ - کیلوگرم: احسان روزبهانی

وزن ۹۱ - کیلوگرم: علی مظاهری

وزن ۹۱ + کیلوگرم: جاسم دلاوری

در این دوره از مسابقات غلامرضا کریمی سرمربی، حسین نهرودی مربی و علیرضا استکی مربی بدنساز هدایت تیم ملی را برعهده داشتند.

تیم ملی بوکس دوره قبل با چهار بوکسور به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام شده بود که در پایان محمد نوری پور و عبدالمجید سپهوند به ترتیب مدال برنز و نقره مسابقات را کسب کرده بودند.

ارسال نظر