|
|
کدخبر: ۹۹۴

حسن‌زاده:

رییس کمیته انضباطی می‌گوید در صورت شکایت نکردن از دهنوی تنبیه سبک برای او در نظر گرفته خواهد شد.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از ایسنا، اسماعیل حسن‌زاده ابتدا درباره پرونده شجاع خلیل‌زاده در کمیته انضباطی گفت: هنوز شکایتی از خلیل‌زاده نشده اما این موضوع در حال رسیدگی است. ابتدا باید مدارک لازم از جانب باشگاه به ما برسد تا مورد بررسی قرار دهیم.

وی هم‌چنین درباره دهنوی توضیح داد: سپاهان از دهنوی شکایت نکرده ولی کاری که این بازیکن کرده غیرورزشی بوده و حتما باید مورد تنبیه قرار گیرد. ربطی ندارد او در پایان به چه تیمی می‌رود. البته اگر کسی از دهنوی شکایت نکند، برخورد سبکی با او خواهیم داشت ولی موضوع تنبیه‌اش به سپاهان و پرسپولیس بستگی ندارد.

رییس کمیته انضباطی هم‌چنین در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا مبنی بر این‌که کدام باشگاه‌ها هنوز بدهی‌هایشان را پرداخت نکرده‌اند، عنوان کرد: سایپا و راه‌آهن دیگر هیچ بدهی ندارند و یکی، دو تیم دسته یکی هم کارهایشان را انجام داده‌اند. بقیه لیگ برتری‌ها هم باید تلاش کنند در زمان باقی‌مانده بدهی‌های خود را صاف کنند، چون در غیر این صورت اجازه‌ هیچ فعالیتی را به آنها نخواهیم داد.

به گزارش ایسنا، رییس کمیته انضباطی در جلسه دانش‌افزایی مدیران‌عامل، سرپرستان و سرمربیان باشگاه‌ها که در آکادمی ملی فوتبال برگزار می‌شود، نقش پررنگی داشت و قوانین و احکام انضباطی را پیش از شروع فصل به افراد حاضر گوشزد کرد.

حسن‌زاده دراین‌باره به ایسنا گفت: در این جلسه یک کارگاه آموزشی برای نمایندگان حاضر در مسابقات وجود دارد تا در فصل بعد هماهنگی لازم را داشته باشند. ما نیز مسال انضباطی را به دوستان تذکر داده‌ایم. حتی برخی رفتارها را که از جانب برخی مدیران مشاهده شده به آقایان گوشزد خواهیم کرد. به اعتقادم می‌تواند کلاس آموزشی مفیدی باشد.

ارسال نظر