|
|
کدخبر: ۱۸۰۶۱۲

مدیرعامل موسسه تامین درمان بسیجیان کشور گفت: درمانگاه شبانه‌روزی بسیجیان شهرستان بندرترکمن با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد تومان راه‌اندازی و به بهره‌برداری رسید.

‌به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرترکمن ،‌ ‌حسین دهقان ظهر امروز در آیین افتتاحیه درمانگاه شبانه‌روزی شهدای شهرستان بندرترکمن اظهار داشت: خدمات درمانی بسیجیان باید با کیفیت مطلوب در سراسر نقاط کشور و به‌ویژه مناطق محروم ارائه شود. انجام خدمات به بیماران باید بدون هیچ منتی انجام شود و برخورد اسلامی و رفتار مناسب سرلوحه کارها قرار گیرد.

مدیرعامل موسسه تامین درمان بسیجیان ادامه داد: ‌در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری مفتخریم بیان کنیم که موسسه تامین بسیجیان از تجهیزات پزشکی و اداری تولید داخل کشور استفاده می‌کند.

دهقان به راه‌اندازی درمانگاه شبانه‌روزی بندرترکمن اشاره کرد و یادآور ‌شد: این درمانگاه با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد تومان راه‌اندازی شده است. ‌با راه‌اندازی این درمانگاه 30 شغل پایدار و دائمی ایجاد شد و به دنبال این هستیم که بحث فیزیوتراپی و رادیولوژی این درمانگاه را نیز فعال کنیم.

‌مدیرعامل موسسه تامین درمان بسیجیان با بیان اینکه 46 مرکز درمانی بسیجیان در سطح کشور فعالیت می‌کند، ادامه داد: این درمانگاه سومین درمانگاه تامین درمان بسیجیان در استان گلستان است و در سال‌جاری چهارمین درمانگاه شبانه‌روزی بسیجیان در شهرستان آزادشهر راه‌اندازی می‌شود.

وی به طرح موسسه تامین درمان بسیجیان کشور در حمایت از زوج‌های نابارور اشاره کرد و افزود: این طرح براساس بند 4 سیاست‌های جمعیت ابلاغی مقام معظم رهبری مبنی بر جوانی، پویایی و بالندگی جمعیت بود مورد توجه قرار گرفت.

‌مدیرعامل موسسه تامین درمان بسیجیان ادامه داد: در مرحله نخست این طرح با پژوهشگاه رویان در تهران و پژوهشگاه شهید صدوقی در یزد که از مراکز معتبر درمان ناباروری هستند قرارداد منعقد شد و تاکنون بیش از 2 هزار و 500 زوج تحت پوشش طرح حمایت از زوج‌های نابارور قرار گرفتند که در نظر داریم این طرح در سال جاری با قوی‌تر و در مراکز بیشتر تداوم یابد.

ارسال نظر