|
|
کدخبر: ۱۲۵۹۳۸

مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس از افتتاح ۱۰۰۰ واحد مسکن مهر این شهر تا پایان سال‌جاری خبر داد

به گزارشامیدبه نقل از تسنیم، مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس از افتتاح ۱۰۰۰ واحدمسکن مهراین شهر تا پایان سال‌جاری خبر داد و گفت: ‌ منابع مالی مورد نیاز برای اجرای زیرساخت‌های پروژه‌های مسکن مهر فاز۹ تامین شده و مشکلات مربوطه تا تیرماه برطرف خواهد شد.

مهدی هدایت، افزود: ۲۰۰۰ مسکن مهر فاز ۳ با یک باب مسجد با اعتبار حدود ۱۳۴ میلیارد تومان هفته گذشته به بهره‌برداری رسید. این تعداد واحد مسکن مهر دارای انشعابات آب، برق، گاز و شبکه فاضلاب هستند.

وی با بیان این‌که بخشی از این واحدها پیش از افتتاح با تمام امکانات به متقاضیان واگذار شده بود، اظهار کرد: تا پایان سال‌جاری ۱۰۰۰ واحد دیگر از پروژه‌های مسکن مهر فاز ۳ با تمام امکانات زیربنایی به متقاضیان واگذار می‌شود.

مدیرعامل شرکت عمرانپردیسبا اشاره به بازدید استاندار تهران از پروژه ۳۵ هزار واحدی کوزو گفت: ‌ ساخت این تعداد برای استاندار جذاب بود و عنوان کرد پردیس در آینده‌ای نه چندان دور تبدیل به یکی از شهرهای پیشرفته ایران خواهد شد.

هدایت با بیان این‌که پیشرفت فیزیکی واحدهای مسکن مهر کوزو حدود ۴۶ درصد است، افزود: با توجه به تجربه بد انشعابات واحدهای مسکن مهر فاز ۳ و ۹، در پروژه‌های جدید مسکن مهر نصب زیرساخت انشعابات بر عهده وزارت راه و شهرسازی است و خوشبختانه پیشرفت اجرای انشعابات در پروژه ۳۵ هزار واحدی کوزو بالای ۴۶ درصد است.

وی همچنین از برطرف شدن طلسم نصب انشعابات فاز ۹ خبر داد و گفت: با توجه به ضعف دستگاه‌های خدمات‌رسان در نصب انشعاب ۳۰۰۰ واحد فاز ۹ و این‌که دولت به مردم متعهد است، ۳ تا ۴ میلیارد تومان از محل پیش‌خرید انشعابات فازهای جدید به فاز ۹ اختصاص می‌یابد که وزارت نیرو متعهد شده زیرساخت انشعابات این پروژه‌ها را تا تیرماه سال‌ آینده تکمیل و واحدها را به متقاضیان تحویل دهد.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با تاکید بر این‌که انرژی خود را به حل مشکل پروژه‌های فاز ۹ معطوف کرده‌ایم، ادامه داد: ‌ فردا با مدیران آب، فاضلاب و برق به فاز ۹ می‌رویم که با توجه به تامین منابع مالی، زیرساخت‌ انشعابات محور به محور اجرا می‌شود. بر اساس صورت جلسه دستگاه‌های خدمات‌رسان در صورت اتمام هر کدام از محورها پول به آنها پرداخت می‌شود.

هدایت تصریح کرد: ‌ با مدیریت پروژه مذکور، مشکل چند ساله انشعابات آب، برق و فاضلاب مسکن مهر فاز ۹ شهر پردیس تا تیرماه سال ۹۳ حل خواهد شد.

ارسال نظر