|
|
کدخبر: ۱۴۶۰۵۱

علیرضا عصار خواننده موسیقی پاپ کشورمان با انتشار یک تک آهنگ اینترنتی در آستانه فرا رسیدن عید نوروز به سکوت چند ماهه خود پایان داد.

گروه فرهنگی مشرق- «ای یار غلط کردی» با شعری از مولانا و ملودی امیر توسلی عنوان این تک آهنگ اینترنتی است که بعد از غیبت طولانی این خواننده مطرح موسیقی پاپ کشورمان در فضای مجازی منتشر شده است.

این خواننده پاپ که بعد از انتشار آلبوم های «حال من بی تو»، «ای عاشقان»، «نهان مکن»، «عشق الهی»، «کوچ» و «محتسب» فعالیت چندانی در حوزه موسیقی نداشت اکنون این تک آهنگ را در آستانه نوروز منتشر کرده است.

با انتشار این تک آهنگ احتمال انتشار آلبوم این خواننده در اوایل سال آینده که قرار بود امسال روانه بازار موسیقی شود، بیشتر شده است.

علیرضا عصار بعد از انتشار این تک آهنگ اینترنتی وعده داده که دیگر وقفه ای در فعالیت و ارتباط خود با مخاطبان موسیقی های پیش نیاید و از سال آینده چند کنسرت زنده هم بعد از انتشار آلبوم جدید خود داشته باشد.

انتشار قطعه جدید خواننده موسیقی پاپ کشورمان در حالی روی می دهد که حبیب صبور مدیر برنامه های علیرضا عصار از انتشار قریب الوقوع آلبوم این خواننده در اوایل سال آینده خبر داده بود.

وی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه با توجه به حساسیت های فنی زیادی که علیرضا عصار، نوازندگان و تیم تهیه و تولید آلبوم دارند تلاش شده این آلبوم با سنجیده ترین و با کیفیت ترین شکل ممکن برای عرضه به مخاطبان آماده شود، به تولید نهایی چهار قطعه از مجموعه قطعات آلبوم این خواننده اشاره کرده بود.

صبور با اشاره به تاریخ انتشار تازه ترین آلبوم علیرضا عصار خاطرنشان کرد: به طور حتم و با توجه به برنامه ریزی جدیدی که انجام گرفته آلبوم جدید علیرضا عصار که هنوز نام مشخصی برای آن در نظر گرفته نشده است اوایل سال آینده منتشر و بلافاصله کنسرت هایی را نیز برگزار می کنیم.

ارسال نظر