|
|
کدخبر: ۱۴۶۷۴۲

خبرگزاری تسنیم: مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: حکم قلع و قمع مدرسه مطهری هنوز صادر نشده است و در حال مذاکره هستیم تا طی تفاهم با مالک، مدرسه را تملک کنیم.

محمد علی پشنگ پور، رئیس هیئت امنای مدرسه مطهری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعیخبرگزاری تسنیماظهار داشت: هم اکنون با گذشت ۳ سال از ماجرای حکم تخلیه مدرسه مطهری در سال ۸۹، مالک مدرسه به دادگاه اعلام کرده که ملک را واگذار کرده است اما هنوز مالک جدید مدرسه مشخص نیست و قاضی نیز نتوانسته بفهمد که مالک کیست، این در حالی است که هر سندی که جابه جا می شود بلافاصله بعد از یک ماه در سازمان ثبت اسناد، ثبت می شود اما هنوز نام مالک این مدرسه ثبت نشده است و مدرسه به نام مالکان قدیم است.

رئیس هیئت امنای مدرسه شهید مطهری افزود: رسانه ای شدن ماجرای تخلیه مدرسه مطهری در سال ۸۹ باعثشد تا تخلیه آن متوقف شود اما با سکوت سه ساله ای که حاکم شد دوباره آقایان در حال تلاش هستند تا از در دیگری برای تخلیه مدرسه وارد شوند و مجدداً دستور قلع و قمع مدرسه را گرفته اند و هر لحظه ممکن است مدرسه را تخلیه و آن را تخریب کنند و دائما نگران این موضوع هستیم.

اسفندیار چهاربند مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار اجتماعیخبرگزاری تسنیمدر پاسخ به این پرسش که حکم قلع و قمع یکی از قدیمی ترین مدارس پایتخت یعنی مدرسه مطهری صادر شده است، درخصوص این مدرسه چه برنامه ای دارید؟ اظهار داشت: هنوز حکم قلع و قمع مدرسه مطهری صادر نشده است.

وی افزود: آموزش و پرورش تهران در حال مذاکره با مالک مدرسه مطهری است و تلاش می کنیم تا طی تفاهم با مالک بتوانیم این مدرسه را تملک کنیم.

به گزارش تسنیم، مدرسه شهید مطهری با ۸۲۵۰ متر مربع مربع مساحت، در تقاطع خیابان های فلسطین و ایتالیا در منطقه ۶ تهران قرار دارد و با بیش از ۴۷ سال سابقه فعالیت آموزشی، در ۲۰ سال گذشته بیشترین آمار قبولی را در کنکور داشته است.

انتهای پیام /

ارسال نظر