|
|
کدخبر: ۱۴۷۸۲۸

صدیقه کیانفر که دو سریال نوروزی را آماده پخش دارد، به ایسنا گفت: بعد از اینکه تلویزیون سه سال مرا از یاد برده بود، امسال با دو سریال و دو فیلم نوروزی به تلویزیون خواهم آمد.

گروه فرهنگی مشرق- این بازیگر پیشکسوت درباره اینکه از تلویزیون در سالی که گذشت راضی هستید؟ پاسخ منفی داد و گفت: تلویزیون سه سال مرا فراموش کرده بود و من دلیلش را نمی دانم، به همین خاطر از تلویزیون راضی نیستم ولی خدا را شکر که امسال دو سریال و دو فیلم نوروزی برای تلویزیون دارم؛ ضمن اینکه در عرصه تئاتر هم اکنون مشغول بازی هستم.

وی در عین حال بیان کرد: تئاتر برای همه ما تئاتری ها مقدس است و من خوشحالم که با این سن و سالی که دارم هنوز هم می توانم به روی صحنه تئاتر بروم. خدا را شکر می کنم که سالم و سرپا هستم و می توانم هنوز هم کار هنری انجام بدهم.

کیانفر که ایفای نقش «صدیقه» را در سریال «خوب، بد، زشت» نوروز عهده دار است، به خبرنگار ایسنا گفت: سریال «خوب، بد، زشت» طنزی نیست که لوس و لوده باشد بلکه یک طنز آموزنده است که هنرمندان به نامی در آن ایفای نقش دارند. در این سریال نقش مادر شهین تسلیمی را بازی می کنم و خیلی هم راضی ام از اینکه با کارگردانی مثل منوچهر هادی کار می کنم.

این بازیگر با بیان اینکه تجربه کارهای نوروزی قدیمی زیادی را برای تلویزیون داشته است، خاطرنشان کرد: علاوه بر سریال «خوب، بد، زشت»، در سریال «ما فرشته نیستیم» فلورا سام هم ایفای نقش داشتم. همچنین یک فیلم نوروزی دیگر برای پخش از شبکه آموزش آماده دارم در کنارش هم یک فیلم دیگر هم با عنوان «مسافران بهشت» به کارگردانی جواد مزدآبادی کار کرده ام که در ایام نوروز به روی آنتن می روند.

بازیگر سریال «خوب، بد، زشت» سپس از اینکه چند تجربه همکاری با منوچهر هادی دارد ابراز خرسندی کرد و گفت: «خوب، بد، زشت» چندمین کاری است که آقای هادی مرا دعوت کرده است. برایم باعثخوشحالی است که با ایشان کار می کنم؛ چرا که وی از جمله کارگردان هایی است که با صمیمیت با گروه کار می کند.

کیانفر در پایان گفت وگوی خود با بیان اینکه امیدوار است سال جدید سالی پر از آرامش، برکت و سلامتی برای همه باشد، خاطرنشان کرد: پیشاپیش سال ۹۳ را به همه هم میهنان عزیزم تبریک گفته و سالی خوش برایشان آرزومندم.

ارسال نظر