|
|
کدخبر: ۱۴۸۲۳۰

در ۲۴ ساعت گذشته

خبرگزاری تسنیم: طی ۲۴ ساعت گذشته، کل تردد ثبت شده بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از هزار و ۱۱ تردد شمار در محورهای برون شهری، تعداد هشت میلیون و ۷۲۴ هزار و ۶۳۸ وسیله نقلیه بوده که نسبت به روز قبل ازآن ۸/۰ درصد کاهش را نشان می دهد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل از روابط عمومی وزارت راه وشهرسازی، همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۸ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۶ تا ۱۷ وکمترین تردد بین ساعات ۶ تا ۷ صبح صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های هوشمند ترددشمار برخط و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثناء محورهای مسدود و ممنوع ذیلاَ ذکرشده، مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.

محورهای دارای بیشترین تردد طی ۲۴ ساعت گذشته:

محورهای مسدود تا اطلاع ثانوی، به دلیل رویدادهای غیرمترقبه:

۱ - محورشمشک - دیزین(جاده اختصاصی حدفاصل پارکینگ بالا تا پارکینگ پایین) واقع در استان البرز، به دلیل بارش برف، تا اطلاع ثانوی مسدود است. البته همه روزه‏ امکان تردد از تهران به محور شمشک تا پارکینگ بالا، از ساعت ۷ لغایت ۱۷، همینطور از کرج به محور دیزین تا پارکینگ پایین، به طور ۲۴ساعته، میسر است.

۲ - محور شهداد - نهبندان، مقطع واقع در استان کرمان، به دلیل وقوع سیلاب از کیلومتر ۶۰ تا ۷۳، تا اطلاع ثانوی مسدود است.

۳ - محور پونل - خلخال‏ْ،(از سه راهی پونل تا ورودی جاده زندانه) مقطع واقع در استان گیلان، به دلیل بارش برف، تا اطلاع ثانوی مسدود است.

۴ - محور دیهوک – نهبندان، واقع در استان کرمان به دلیل جاری شدن سیل تا اطلاع بعدی مسدود است.

ممنوعیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده ای:

۱ - محوراصلی قم – گرمسار و بالعکس، واقع در استانهای تهران‏، سمنان و قم، به دلیل تمدیدعملیات راه سازی، تا مورخ ۹۳/۳ / ۳۱، مسدود و مسیر جایگزین برای خودروهای سواری آزادراه قم تهران، برای وسایل نقلیه سنگین محور قدیم قم تهران و در ادامه برای کلیه خودروها، جاده امام رضا به سمت پاکدشت و گرمسار خواهد بود.

ممنوعیت تردد به تفکیک یا اولویت وسایل نقلیه:

۱ - در محورکرمان راین حسین آباد جیرفت(ساردوئیه جیرفت)، واقع در استان کرمان به دلیل مداخله با ترافیک شهری‏ و تردد در جاذبه های گردشگری و عبور ۲۳ کیلومتری از مسیر فرعی، تردد خودروهای سنگین و حاملین فرآورده های نفتی ممنوع و مسیر جایگزین محور ترانزیت کرمان دهبکری جیرفت، معرفی می شود. تردد وسایل نقلیه سواری در محور فوق بلامانع است.

انتهای پیام /

ارسال نظر