|
|
کدخبر: ۱۴۸۵۴۱

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به رو به اتمام بودن بخش اول تعطیلات نوروزی از اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های چالوس، هراز، فیروزکوه و دیگر محورهای مواصلاتی کشور خبر داد.

سرهنگ محمدحسین امیری در گفت وگو با خبرنگار انتظامیخبرگزاری تسنیم، با اشاره به وضعیت جوی پایدار در تمامی راه ها و محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: خوشبختانه امروز با توجه به بهبود شرایط جوی جاده ها و محورهای بین شهری از وضعیت مناسبی برخوردار است و ترافیک عبوری از این معابر روان گزارش شده است.

وی ادامه داد: تنها محورهای شهداد به نهبندان، شمشک به دیزین و قم به گرمسار مسدود است و دیگر محورهای مواصلاتی کشور از ترافیکی روان برخوردار هستند.

سرهنگ امیری با بیان اینکه بخشی از تعطیلات نوروزی رو به اتمام است عنوان کرد: پیش بینی می شود با توجه به اتمام تعطیلات دور اول نوروز مسیرهای برگشت از ترافیک نیمه سنگینی برخوردار شوند و از این رو پلیس در برخی از محورهای جاده ای محدودیت هایی را اعمال می کند.

وی در ادامه افزود: با توجه به این موضوع تردد انواع وسایل نقلیه از ۱۲ ظهر امروز تا ساعت ۳ صبح روز پنجم فروردین در مسیر کرج به چالوس و در محدوده کرج به مرزن آباد ممنوع می باشد و در این مسیر حرکت خودروها از ساعت ۱۵ امروز از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه می شود.

سرهنگ امیری ادامه داد: در محور هراز نیز از ساعت ۱ صبح امروز تا ۱ صبح فردا(۵ فروردین) تردد انواع وسایل نقلیه سنگین به استثنای کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی ممنوع می باشد و تردد خودروهای سواری نیز از ساعت ۱۳ امروز تا یک بامداد فردا از رودهن به سمت آبسک ممنوع و تردد خودروها از ساعت ۱۵ امروز تا یک بامداد فردا از آبسک به سمت رودهن یکطرفه خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور فیروزکوه از ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین یه استثنای حاملین سوخت و مواد فاسد شدنی خبر داد و افزود: همچنین در محو فیروزکوه از ساعت یک بامداد امروز تا یک بامداد فردا تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای کامیون های حامل سوخت و مواد فاسد شدنی از سمت تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ امیری ادامه داد: محدودیت تردد برای انواع کامیو نها از ساعت یک صبح امروز تا یک بامداد فردا در محورهای قدیم قزوین - رشت و ساوه - همدان نیز اعمال می شود.

وی در ادامه تاکید کرد: محوره ایذه به شهرکرد، سلفچگان - قم، جاده قدیم کاشان - قم و تهران - قم نیز با محدودیت تردد کامیون ها خودروهای نقلیه سنگین به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ صبح امروز تا ۲۴ اعمال می شود.

امیری تردد خودروهای سنگین و به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی را در محور یزد - طبس از ساعت یک بامداد امروز تا ساعت ۲۴ امشب عنوان کرد و در ادامه خاطرنشان کرد: محورهای اصلی استانهای بوشهر و اصفهان نیز با محدودیت ترافیک مواجه خواهند بود و در محورهای این استانها تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای کامیونهای کمپرسی حامل سنگ و مصالح ساختمانی از ساعت یک بامداد امروز تا یک بامداد فردا ممنوع است.

وی در پایان تاکید کرد: با توجه به رو به اتمام بودن تعطیلات اولیه نوروز پیش بینی می شود که با ترافیک در مسیرهای برگشت سنگین بوده و تردد در این محورها با ترافیک روبرو باشد.

انتهای پیام /

ارسال نظر