|
|
کدخبر: ۱۵۶۱۵۲

کارشناس سازمان هواشناسی در گفت و گو با تسنیم خبر داد

خبرگزاری تسنیم: کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از روز یکشنبه به کشور خبر داد و گفت: تهران نیز دوشنبه بارانی خواهد شد.

فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی در گفت و گو با خبرنگار محیط زیستخبرگزاری تسنیمدر خصوص آخرین وضعیت هوای کشور اظهارداشت: تا اواسط امروز در شمال شرق کشور رگبار و رعد و برق به همراه وزش باد پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: طی مدت مذکور در دامنه البرز و شرق پدیده قالب وزش باد و در سایر مناطق پدیده خاصی پیش بینی نشده است؛ شنبه و یکشنبه خلیج فارس مواج خواهد بود.

این کارشناس سازمان هواشناسی بیان کرد: یکشنبه سامانه بارشی جدیدی از غرب وارد کشور خواهد شد که به تدریج از بعدازظهر یکشنبه شمال غرب را نیز تحت تاثیر قرار داده و بارش باران خواهیم داشت.

گودرزی در خصوص هوای پایتخت گفت: آسمان تهران امروز نیمه ابری همراه با وزش باد پیش بینی شده است و در ارتفاعات بارش باران خواهیم داشت همچنین باید بگویم که تهران شاهد افزایش دما خواهد بود که فردا و پس فردا این افزایش دما را دارد.

وی ادامه داد: با ورود سامانه جدید بارشی از روز یکشنبه ما می توانیم بگوییم که تهران دوشنبه بارش باران به صورت پراکنده خواهد داشت در واقع دوشنبه هفته آینده تهران بارانی می شود.

این کارشناس سازمان هواشناسی عنوان کرد: گرمترین نقطه کشور امروز اهواز با ۳۴ درجه سانتی گراد است.

انتهای پیام /

ارسال نظر