|
|
کدخبر: ۱۵۶۱۵۴

رئیس مرکز استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان:

خبرگزاری تسنیم: رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان با اشاره به بحثکیفیت بخشی آموزش در مدارس سمپاد گفت: طرح شهاب تکمیل کننده این مدارس است و با اجرای درست آن هیچ دانش آموزی از استعداد یابی جا نمی ماند.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، حسین شجاعی با بیان سابقه تشکیل این مرکز گفت: با اضافه شدن المپیاد زمین شناسی و در آینده المپیاد جغرافی به مجموعه، تقریبا در تمام زمینه ها دانش آموزان استعدادیابی می شوند.

وی برگزاری جشنواره های خوارزمی را از نقاط برجسته ی مرکز عنوان کرد و گفت: دانش آموزان با ارایه ی طرح های با کیفیت دانشگاهی، انتخاب و داوری را برای ما بسیار دشوار ساخته اند.

شجاعی یکسان سازی کیفیت آموزش در مدارس سمپاد را اصلی مهم و اساسی خواند و اظهار داشت: باید شرایط را برای پذیرش این دانش آموزان در سطوح مختلف دانشگاهی هموار سازیم تا آسیب فرارمغزها به حداقل برسد.

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان با بیان این که طرح شهاب، مکمل مدارس سمپاد است افزود: با اجرای صحیح این طرح تمام دانش آموزان از دوره ی ابتدایی استعدادیابی می شوند و می توان با آسیب شناسی نقاط ضعف آن بحثکیفیت بخشی آموزش را در این مدارس تقویت کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر