|
|
کدخبر: ۱۵۸۶۱۵

اکنون شبکه نمایش خانگی دارد خودش را پیدا می کند و بین مردم جا می افتد؛ قطعا سرمایه گذاران و تهیه کنندگانی خواهند آمد که این عرصه و مخاطبانشان را جدی می گیرند.

گروه فرهنگی مشرق- این بازیگر درباره ی شبکه نمایش خانگی و بدقولی هایی که در ادامه ی ساخت آثاری نظیر «قهوه تلخ» و «قلب یخی» رخ داد، گفت: شاید به خاطر این بوده که در ابتدا این رسانه برای تهیه کنندگانی که وارد آن می شدند شناخته شده نبوده است و ناامنی هایی به دلیل قاچاق سی دی و رعایت نکردن قانون کپی رایت وجود داشته است.

اصلانی ادامه داد: به همین دلیل ممکن بود آثار از اواسط تولیدشان آسیب ببینند و ادامه داده نشوند و من فکر نمی کنم که مقصر آقای مدیری یا فرد دیگری بوده، بلکه یک جریان کلی بوده است.

وی اظهار کرد: احساس می کنم اکنون شبکه نمایش خانگی دارد خودش را پیدا می کند و بین مردم جا می افتد، قطعا سرمایه گذاران و تهیه کنندگانی خواهند آمد که این عرصه و مخاطبانشان را جدی می گیرند؛ چرا که بحثاول در رسانه، مخاطب و توجه به درخواست اوست.

اصلانی که در سریال «شاهگوش» نقش اسد خفته را بازی می کند درباره ی همکاری با داوود میرباقری نیز گفت: «شاهگوش» تجربه ی چهارم من با آقای میرباقری است و در تئاتر و تلویزیون سابقه ی طولانی با ایشان دارم و هر زمانی از طرف ایشان کاری پیشنهاد می شود با کمال میل به آن فکر می کنم؛ حضورم در «شاهگوش» اتفاق خوبی بود و از همه نظر با این کار موافق بودم.

بازیگر سریال «شاهگوش» درباره ی لزوم تاسیس شبکه های جدید در صداوسیما و پخش آثار تکراری از این شبکه ها نیز عنوان کرد: در همه جای دنیا مرسوم است که کمی برنامه های تکراری پخش شود چون تلویزیون رسانه ای است که ۲۴ ساعته برنامه سازی می کند.

وی خاطرنشان کرد: ولی باید مرتب کار ساخته شود، شبکه های جدید احتمالا در ابتدای شروعشان با مشکلاتی مواجه خواهند شد و تا زمانی که تعریف شوند و صاحب بودجه شوند به طور طبیعی از برنامه های آرشیوی استفاده می کنند.

فرهاد اصلانی درباره ی کاهش آثار طنز هرشبی در تلویزیون گفت: تلویزیون مدتی است که توجهی به مخاطب ندارد و سطح برنامه هایش از نظر کیفیت خیلی پایین آمده است.

بازیگر سریال «شاهگوش» بیان کرد: تلویزیون مدتی است که تصمیمش را گرفته و توجهی به مخاطب ندارد؛ خودش را یک رسانه ی بی رقیب می داند و سطح برنامه هایش از نظر کیفی پایین آمده است.

وی افزود: تلویزیون در شرایط جالبی نیست و امیدوارم که تغییری در آن ایجاد شود، تلویزیون پیش تر کمی با رأی و نظر مخاطب جلو می رفت اما در حال حاضر اصلا به نظر نمی آید که نظر مخاطب برای تلویزیون مهم باشد.

این بازیگر تاکید کرد: تلویزیون کار خودش را می کند و برنامه هایی را که دوست دارد تولید می کند و مسبب بخشی از این همه رویکردی که نسبت به ماهواره وجود دارد تلویزیون است.

ارسال نظر