|
|
کدخبر: ۱۵۹۴۳۷

قائم مقام مدیرعامل عمران پردیس در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: قائم مقام مدیرعامل عمران پردیس با تاکید بر این که ساخت بخشی از پروژه های مسکن مهر این شهر رو به پایان است، گفت: تحویل این واحدها به تامین آب، برق و گاز و عملکرد سایر وزارتخانه های خدمات رسان بستگی دارد.

حسن ولی پور در گفت وگو با خبرنگار اقتصادیخبرگزاری تسنیم، افزود: کار ساخت واحدهای مسکن مهر در حال انجام است و تا پایان بهار امسال احداثچند هزار واحد به پایان می رسد.

وی درعین با بیان این که نمی توان در رابطه با تحویل این واحدها زمانی را اعلام کرد گفت: هم اکنون ساخت بخشی از واحدهای مسکن مهر فازهای ۱۱ و دره بهشت رو به اتمام است، اما با توجه به مسائل مربوط به تامین آب و برق نمی توانیم زمان مشخصی را برای تحویل این واحدها اعلام کنیم.

وی با یادآوری این که شرکت عمران پردیس زمینی را برای احداثپست برق در اختیار وزارت نیرو قرار داد، اظهار کرد: کار ساخت پروژه های مسکن مهر بر اساس برنامه در حال پیگیری است، اما واقعیت آن است که مشکل ما مربوط به تامین آب، برق و گاز این واحدهاست و از این رو نمی توانیم تاریخی را برای واگذاری آنها به متقاضیان اعلام کنیم و این مسئله به اقدامات سایر وزارتخانه بستگی دارد.

قائم مقام مدیرعامل شرکت عمران پردیس همچنین از پرداخت مبالغی به وزارت نیرو برای نصب انشعابات آب و برق پروژه های فاز ۹ این شهر خبر داد.

پیش تر مهدی هدایت مدیر عامل شرکت عمران پردیس در این باره به تسنیم گفته بود: با توجه به ضعف دستگاه های خدمات رسان در نصب انشعاب ۳۰۰۰ واحد فاز ۹ و این که دولت به مردم متعهد است، ۳ تا ۴ میلیارد تومان از محل پیش خرید انشعابات فازهای جدید به فاز ۹ اختصاص می یابد که وزارت نیرو متعهد شده زیرساخت انشعابات این پروژه ها را تا تیرماه امسال تکمیل و واحدها را به متقاضیان تحویل دهد.

وی با تاکید بر این که انرژی خود را به حل مشکل پروژه های فاز ۹ معطوف کرده ایم، ادامه داد: بر اساس صورت جلسه دستگاه های خدمات رسان در صورت اتمام هر کدام از محورها پول به آنها پرداخت می شود. با مدیریت پروژه مذکور، مشکل چند ساله انشعابات آب، برق و فاضلاب مسکن مهر فاز ۹ شهر پردیس تا تیرماه سال ۹۳ حل خواهد شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین