|
|
کدخبر: ۱۶۰۷۵۴

گزارش تسنیم از سرگردانی ۵۰ هزار متقاضی مسکن مهر پرند

خبرگزاری تسنیم: در حالی مدیرعامل شرکت عمران پرند اعلام کرد متقاضیان مسکن مهر برای اطلاع از میزان ۳۰ درصد مابقی آورده می توانند با کد ملی وارد سامانه مسکن مهر شوند که چنین سامانه ای وجود خارجی ندارد.

به گزارش خبرنگار اقتصادیخبرگزاری تسنیم، شرکت اندیشه گستر فردا به عنوان کارگزاری مسکن مهر پرند در پیامکی به متقاضیان پروژه «هسا» اخطار داد نسبت به واریز ۳۰ درصد مابقی قرارداد خود ظرف ۱۰ روز اقدام کنند.

در این پیامک خطاب به متقاضیان مسکن مهر شهر جدید پرند آمده است؛ «اخطار اول / متقاضی محترم؛ به منظور تسریع در تکمیل واحدهای مسکن مهر ضروری است ۳۰ درصد الباقی مبلغ قرارداد خود را که به صورا علی الحساب می باشد، حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز واریز نمایید. بدیهی است مسئولیت هرگونه تبعات در عدم پرداخت متوجه جنابعالی خواهد بود. کارگزاری مسکن مهر پرند، شرکت اندیشه گستر فردا»

پس از ارسال پیامک به متقاضیان، مدیرعامل شرکت عمران پرند در گفت وگو با تسنیم با اشاره ارسال پیامک اخطار پرداخت ۳۰ درصد مابقی مبلغ قرارداد مسکن مهر به ۵۰ هزار متقاضی، گفت: قیمت تمام شده واحد مسکن مهر در سامانه طرح مهر مشخص شده و متقاضیان می توانند با وارد کردن کد ملی از میزان آن مطلع شوند.

باران هاشم زهی با بیان این که برای حدود ۹۰ درصد پروژه های مسکن مهر پرند پیامک اخطار واریز ۳۰ درصد باقیمانده علی الحساب آورده ارسال شده است، تصریح کرد: ارسال پیامک به حدود ۵۰ هزار متقاضی برای این منظور انجام شده تا با توجه به رویکرد جدید شرکت عمران پرند جهت تکمیل پروژه ها انجام شود.

وی تاکید کرد: از این رو قیمت تمام شده مسکن مهر را با ارسال پیامک به اطلاع مردم می رسانیم و متقاضیان باید بقیه آورده را به حساب خودشان واریز کنند. متقاضیانی که ۳۰ درصد مابقی آورده را به صورت علی الحساب واریز می کنند شرایطی را فراهم می کنند تا واحدهای آنها به سرعت تکمیل شود.

این در حالی بود که شماری از متقاضیان مسکن مهر در تماس باخبرگزاری تسنیمنسبت به وجود سامانه ای که با استفاده از کد ملی رقم ۳۰ درصد مابقی آورده را اعلام کند، ابراز بی اطلاعی کردند.

در حالی سه روز از ارسال پیامک اخطار کارگزار شرکت عمران می گذرد که ۵۰ هزار متقاضی همچنان نمی دانند ۳۰ درصد آورده آنها در مسکن مهر چه میزانی است و این مسئله باعثسرگردانی مردم شده است.

لازم به یادآوری است که در حال حاضر متقاضیان مسکن مهر پرند از طریق سایتmaskanmer. netمی توانند از جدیدترین روند مسکن مهر خود مطلع شوند، اما در این سایت رقمی به عنوان ۳۰ درصد مابقی آورده وجود ندارد.

انتهای پیام /

ارسال نظر