|
|
کدخبر: ۱۶۱۰۶۱

معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری:

خبرگزاری تسنیم: معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: مطالبات ۷۰ درصد از بازنشستگان مشمول تسویه شده است.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، محمدرضا افشار درباره موضوع عدم پرداخت تفاوت تطبیق حقوق سال ۸۶ افزود: صندوق بازنشستگی کشوری با التزام به قانون و صیانت از حقوق و منافع بازنشستگان تاکنون طی ۸ مرحله مطالبات بیش از ۳۵۰ هزار نفر از بازنشستگان مشمول قانون مطالبات را پرداخت و تسویه کامل کرده است.

وی اظهار داشت: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید با عزم جدی و حمایت همه جانبه دکتر نوبخت، معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری روند پرداخت مطالبات بازنشستگان کشوری تسریع شده و امسال نیز با تأکید و پیگیری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مجموع مطالبات باقیمانده بازنشستگان مشمول تا پایان سال ۹۳ به طور کامل تسویه خواهد شد.

به گفته افشار تا پایان سال گذشته ۷۰ درصد از بازنشستگان مشمول، بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان از مطالبات خود را دریافت و تسویه کرده اند.

معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری تأکید کرد: از زمان استقرار دولت تدبیر و امید رویکرد و هدف گذاری تیم مدیریتی صندوق بازنشستگی کشوری همسو با سیاستهای کلان دولت یازدهم در جهت بهبود وضعیت معیشتی و افزایش سطح رفاه بازنشستگان بوده و این نوید را می دهم که روند ارائه خدمات فرهنگی و رفاهی به این جامعه فرهیخته با برنامه هایی که برای سال ۹۳ تدوین شده در مقایسه با سال گذشته افزونتر خواهد شد.

وی همچنین گفت: خوشبختانه تعامل و همکاری کانونهای بازنشستگی با مجموعه دولت به ویژه صندوق بازنشستگی کشوری در سطح عالی بوده و اقدامات در حوزه های مختلف برای این قشر فرهیخته اجرایی شده با اقبال و رضایت مندی آنها همراه بوده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر