|
|
کدخبر: ۱۶۱۱۴۱

برایان سینگر کارگردان یهودی مجموعه مردان ایکس روز چهارشنبه با اتهام تجاوز به یک پسر زیر سن قانونی مواجه شد.

به گزارش مشرق،بر اساس دادخواستی که روز چهارشنبه در دادگاه فدرال هاوایی به ثبت رسیده مایکل اگان در سن ۱۷ سالگی مورد تعرض این فیلمساز سرشناس قرار گرفته است. در این دادخواست آمده است که سینگر حین استفاده از نوشیدنی های الکلی و مواد مخدر چندین بار در سال ۱۹۹۹ به مایکل اگان تجاوز کرده است.

اگان می گوید در ازای مواد مخدر و قول یک آینده کاری در هالیوود مورد سوء استفاده قرار گرفته است. حتی ادعا شده که اگان تنها قربانی وی نبوده است و کودکان زیر سن قانونی دیگری هم بوده اند که طعمه این کارگردان سرشناس شده اند. گفته می شود این تجاوزها با یک مهمانی آغاز شده که اگان به دعوت یکی از دوستانش در دبیرستان رفته بود. جف هرمن وکیل اگان ادعا می کند که تا چندی دیگر تعدادی مدرک دیگر از سینگر و دست اندرکاران آن مهمانی کذایی رو می شود.

از سوی دیگر مارتین سینگر وکیل این کارگردان یهودی اتهامات علیه او را بی پایه و اساس خواند و عنوان کرد که مطمئن است موکلش در این زمینه کار خطایی انجام نداده است. او معتقد است این اتهام فقط به این خاطر زده شده که به گیشه فیلم جدید برایان سینگر که هم اکنون روی پرده است ضربه وارد شود.

روز گذشته نیز مشخص شد که رسیدهای کارت اعتباری، مکالمات تلفن و برنامه ساخت «مردان ایکس» نشان می دهد که برایان سینگر در زمان ادعا شده اصلا در هاوایی نبوده است. او از آگوست تا اکتبر ۱۹۹۹ برای ساخت فیلم «مردان ایکس» در تورنتو بوده است. این در حالی است که اگان ادعا کرده که در این سه ماه بارها مورد تجاوز قرار گرفته و حتی یک بار هم در کالیفرنیا و در گروهی که به «حلقه جنسی هالیوود» مشهور هستند این اتفاق برایش افتاده است.

کارگردان فیلم های «مظنونین همیشگی» و «سوپرمن» به تازگی فیلم «مردان ایکس: روزهای آینده می گذرند» را روی پرده دارد. قرار است برای مختومه شدن این پرونده کمپانی فاکس قرن بیستم، سازنده مجموعه مردان ایکس وارد ماجرا شود و تاریخ فیلمبرداری سکانس های قسمت نخست این مجموعه را به دادگاه بدهد.

ارسال نظر