|
|
کدخبر: ۱۶۴۰۶۸

تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «کیمیا» گفت: این سریال به موضوع مقاومت مردم خرمشهر در دوران دفاع مقدس می پردازد و ارتباطی با زندگی شهید جهان آرا ندارد.

به گزارش مشرق،«محمدرضا شفیعی» درباره موضوع بی خبری خانواده شهید جهان آرا از ساخت بخش هایی از سریال کیمیا با موضوع این شهید گفت: سریال «کیمیا» ارتباطی به شهید جهان آرا ندارد. در حقیقت در این سریال چند قسمت یه مقاومت مردم شهر خرمشهر در دوران دفاع مقدس می پردازد که نماد آن شهید جهان آرا است.

وی ادامه داد: مدتی پیش ما به دلیل احترام ویژه ای که برای شهید جهان آرا و خانواده ایشان قائل هستیم، از ایشان دعوت کردیم تا به خرمشهر بیایند. پدر این شهید به دلیل کسالت حضور نداشت ولی دو برادر این شهید بزرگوار در مراسمی که با حضور آقای دارابی معاون سیما برگزار شد، حضور داشتند و از ایشان هم قدردانی شد.

شفیعی تصریح کرد: اتفاقا در همین مراسم آقای دارابی به خانواده شهید جهان آرا اعلام کردند که قرار است به زودی سریال مستقلی با محوریت این شهید و مشاوره خانواده ایشان ساخته شود.

وی در پاسخ به این سوال که مگر قرار نبود که حاد بهداد نقش شهید جهان آرا را در سریال بازی کند؟ گفت: آقای بهداد در سریال کیمیا نقش نمادین یک رزمنده را ایفا می کند.

چندی پیش خواهر شهید جهان آرا اعلام کرده بود که خانواده این شهید از ساخت حتی صحنه های اندک درباره شهید جهان آرا بی خبر هستند و اجازه این کار را به سازندگان سریال نمی دهند.

ارسال نظر