|
|
کدخبر: ۱۶۷۴۲۷

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران خبر داد

خبرگزاری تسنیم: فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از کشف بیش از ۹۴۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در غرب استان تهران طرف مدت ۳۸ روز گذشته خبر داد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، سردار ناصر اصلانی فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در تشریح عملکرد پلیس در ۳۸ روز گذشته، اظهار داشت: با افزایش اقدامات کنترلی و عملیاتی پلیس در عین پیچیدگی فعالیت قاچاقچیان و تهبکاران، شاهد کشفیات خوب موادمخدر در این مدت گذشته بودیم.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در این زمینه افزود: ماموران مبارزه با موادمخدر در ۳۸ روز گذشته با دستگیری تعدادی از قاچاقچیان، ۲۳ دستگاه وسیله نقلیه را توقیف و ۹۴۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر را کشف کردند.

اصلانی یادآور شد: در نتیجه تشدید اقدامات کنترلی و بهره گیری از اکیپ های عملیاتی پلیس مبارزه با موادمخدر وسایر یگان های انتظامی، میزان کشفیات و دستگیری ها در حوزه مبارزه با قاچاق و عرضه موادمخدر در ۳۸ روز قبل، ۱۸ درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشد داشته که بیانگر فعالیت مضاعف کارکنان انتظامی این استان در مبارزه جدی با عرضه وقاچاق موادمخدر بوده است.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به جزئیات کشفیات موادمخدر گفت: در این مدت، ۶۶۳ کیلو و ۹۵ گرم تریاک، ۲۷۲ کیلو ۴۵ گرم حشیش، ۳ کیلو شیشه، ۱۰ گرم مرفین و ۱ کیلو و ۹۲ گرم سایر موادمخدر کشف و ۱ دستگاه خودروی سنگین و ۲۲ دستگاه خودروی سبک از قاچاقچیان توقیف شده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر