|
|
کدخبر: ۱۷۲۱۵۵

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی به تسنیم خبر داد

خبرگزاری تسنیم: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی با اشاره به اتمام بررسی هیئت تحقیق این کمیسیون درباره ماجرای گروگانگیری عضو سابق تیم ملی شمشیربازی در سیستان و بلوچستان، از ارسال نتیجه این گزارش تا پایان هفته به کمیسیون امنیت ملی مجلس خبر داد.

سیدحسین نقوی حسینی در گفت وگو با خبرنگار انتظامیخبرگزاری تسنیم، با اشاره به گروگانگیری عضو سابق تیم ملی شمشیربازی کشورمان در استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی پس از اطلاع از این واقعه، هیئتی به ریاست آقای محسنی ثانی تشکیل داد تا این هیئت موضوع گروگانگیری عضو سابق تیم ملی شمشیربازی کشورمان را بررسی کند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با بیان این که هنوز مشخص نیست این گروگانگیری توسط گروهک های تروریستی انجام شده است، افزود: با توجه به این که هنوز گزارش بررسی هیئت تحقیق به اعضای کمیسیون امنیت ملی ارائه نشده است نمی توان اظهار نظر قطعی راجع به انگیزه های این گروگانگیری داشت. لذا تا زمان اعلام نتیجه بررسی این هیئت نمی توان راجع به این که آیا این اتفاق توسط گروه های تروریستی انجام شده است یا خیر، به صورت قطعی نظر داد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان گفت: بررسی هیئت تحقیق درباره این موضوع به اتمام رسیده است و قرار است تا نتیجه این بررسی ها طی یکی دو روز آینده در اختیار اعضای کمیسیون امنیت ملی قرار بگیرد.

به گزارش تسنیم، حامد صداقتی، ملی پوش سابق شمشیربازی اسلحه اپه ایران چهارشنبه شب گذشته در حالی که با دو همراه خود با یک خودرو سواری در مسیر چابهار بود، مورد حمله اشرار قرار گرفت و به همراه یکی دیگر از همراهانش گروگان گرفته شد و نفر سوم همراه آن ها توسط اشرار کشته شد.

صداقتی مقام سوم بازی های آسیایی ۲۰۰۶ دوحه قطر و نایب قهرمانی مسابقات آسیا را در کارنامه اش دارد.

انتهای پیام /

ارسال نظر