|
|
کدخبر: ۱۷۲۸۹۷

چمران در جلسه امروز شورای عالی استانها:

خبرگزاری تسنیم: رئیس شورای عالی استانها گفت: برای حفاظت از خلیج فارس آماده هرگونه جانفشانی هستیم و نمی گذاریم تاریخمان را تحریف کنند.

به گزارش خبرنگار اجتماعیخبرگزاری تسنیم، مهدی چمران در پنجمین جلسه شورای عالی استانها که صبح امروز در ساختمان قدیم مجلس شورای اسلامی برگزار شد، به روز ملی خلیج فارس اشاره کرد و اظهار داشت: خلیج فارس با هیچ نقطه ای از ایران فرقی نمی کند و برای حفاظت از آن آماده هرگونه جانفشانی هستیم و نمی گذاریم تاریخ ما را تحریف کنند.

وی ادامه داد: طبق مصوبه دوره قبلی شورای عالی استانها، هر استان و شهرستان موظف شد یکی از بزرگراه های منتهی به جنوب را به نام خلیج فارس نامگذاری کند.

رئیس شورای عالی استانها در ادامه اظهارات خود گفت: نهاد شوراها با اینکه دیر آغاز به کار کرد اما با حرکت جهادی و خالصانه توانست نسبت به سایر دستگاه ها پیشتاز باشد. در این بین شورایاران نیز نمایندگان مردم در سطح محلات هستند و مردم نیز با آنها ارتباط خوبی دارند.

چمران افزود: شوراها یکی از افتخارات نظام و از مهمترین فرامین حضرت امام خمینی(ره) است که در روزهای نخست پیروزی انقلاب اسلامی صادر شد و نخستین دوره آن از سال ۷۸ آغاز به کار کرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر