|
|
کدخبر: ۱۷۲۹۱۵

نماینده مردم اصفهان در شورای عالی استان ها عنوان کرد

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم اصفهان در شورای عالی استان ها گفت: همه باید تلاش کنیم با هوشیاری، جامع نگری و همدلی با آفت سیاست زدگی که عامل شکست شوراهاست، مقابله کنیم.

به گزارش خبرنگار اجتماعیخبرگزاری تسنیم، ناصر اکرامیان در پنجمین جلسه علنی شورای عالی استان ها که صبح امروز در ساختمان قدیم مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: رخدادهای تاریخی، اقدامات شخصیت ها و حتی بناهای تاریخی ادوار گذشته هر کدام نماد فرهنگی است و نشان می دهد که تمام فعالیت های ما نیز بازتاب فرهنگی در سطح جامعه دارد.

وی ادامه داد: از سوی دیگر عملکرد بالای کمیسیون های شورای عالی خود الگویی برای دیگر استان ها خواهد بود که این امر بیداری و هشیاری تحت نظر اعضای شورای عالی را می طلبد.

نماینده مردم اصفهان در شورای عالی استان ها با بیان اینکه هر کدام از ما نماینده اقشاری در اقصی نقاط کشور هستیم که منتظر تحقق وعده های ما هستند، تصریح کرد: به راستی شما چنین افقی متصور هستید، بنده احساس می کنم آنچه انتظار می رود تاکنون کاربردی نبوده و تا رسیدن به مدیریت جهادی فاصله زیادی داریم که باید برای آن فکری اساسی شود.

وی افزود: پیشنهاد می کنم برای بهتر شدن امر نظارت و بازرسی، کمیسیون های شورای عالی هر ماه در یک استان برگزار شود.

اکرامیان در بخش دیگری از اظهارات خود گفت: مهدی چمران رئیس شورای عالی در مصاحبه ای سیاست زدگی را آفت و عامل شکست شوراها دانسته که مسلما این مساله سرنوشت ساز و سازنده است بنابراین تقاضا می کنم تلاش کنیم با هشیاری، جامع نگری و همدلی با این آفت مقابله کنیم.

نماینده مردم اصفهان در ادامه به مشکل کم آبی استان اصفهان اشاره کرد و گفت: استان اصفهان سال هاست که از بی آبی و خشکسالی رنج می برد و بی مهری طبیعت به دوایر و سازمان ها نیز سرایت کرده است چرا که سال هاست مشکلات مردم در زمینه زمین های بدون سند که از طرق مختلف خریداری، تملک یا واگذار می شود در خم اولین کوچه اداری مانده و پیگیری های مسئولان محلی نیز راه به جایی نبرده است.

وی در پایان گفت: سازمان اوقاف، بنیاد مسکن و کمیته امداد طرف اصلی این منازعه در آن منطقه است که از همه آن مسئولان تقاضا می کنم درد دیرینه مردم مناطق روستایی نشین و شهرستان نجف آباد را حل و فصل کنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر