|
|
کدخبر: ۱۷۳۲۲۷

معاون وزیر راه و شهرسازی در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با بیان این که هدفمندی یارانه ها روی هزینه های ساخت و ساز مسکن تاثیرگذار است از پیگیری وزارت راه و شهرسازی درباره افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر خبر داد.

سید محمد پژمان در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی تسنیم، اظهار کرد: با وجود پیگیری های وزارت راه و شهرسازی هنوز در بخش افزایش تسهیلات مسکن مهر اتفاقی نیفتاده است، اما با این حال ما همچنان در تلاشیم تا سقف این تسهیلات را در راستای تسریع روند ساخت وسازها افزایش دهیم.

وی با اشاره به این که احتمالا اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها افزایش هزینه های ساخت را به دنبال خواهد داشت، تصریح کرد: در حال گفت وگو با ارگان های ذی ربط هستیم تا چنانچه راهی وجود دارد برای برنامه های آتی وزارت راه و شهرسازی تسهیلات مناسب برای ساخت یا خرید مسکن منظور شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این که از دید وزارت راه و شهرسازی پروژه های در جریان از اولویت برخوردارند، گفت: باید برای پروژه هایی که با مشکل تامین منابع مالی روبرو هستند، تعدیل هایی منظور شود تا با تولید تعدادی خانه؛ مردم در آن ساکن شوند.

پژمان خاطرنشان کرد: باوجود پیگیری های فراوان برای افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر، تاکنون هنوز صحبت موثری در این زمینه مطرح نشده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر