|
|
کدخبر: ۱۷۳۶۴۷

مدیرعامل شرکت عمران پرند در گفت وگو با تسنیم خبر داد

خبرگزاری تسنیم: مدیر عامل شرکت عمران پرند با اشاره به استقبال مناسب متقاضیان مسکن مهر در خصوص واریز آورده، گفت: در مرحله اول درصد واریزی آورده مردم ۵۰ درصد بوده و اعتمادسازی مورد نظر ما بین سازنده و پیش خریدار به وجود آمده است.

باران هاشم زهی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادیخبرگزاری تسنیم، افزود: بر اساس آپلودی که از مرحله اول ارسال پیامک به متقاضیان مسکن مهر گرفتیم مشخص شد درصد مشارکت مردم در برخی پروژه ها حدود ۵۰ درصد بوده است.

وی با بیان این که سازندگان از متقاضیان برای بازدید از پروژه ها دعوت کرده اند، اظهار کرد: خوشبختانه شفاف سازی مورد نظر شرکت عمران پرند در خصوص پروژه های مسکن مهر محقق شده و مردم از نزدیک در روند اجرایی کارها قرار می گیرند.

وی با یادآوری تردید برخی از متقاضیان نسبت به وجود واحدهای مسکن مهر، گفت: پس از بازدید متقاضیان این دغدغه برطرف شده و حتی برخی از آنها از سازندگان خواسته اند نسبت به حصارکشی پروژه های مسکن مهر اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت عمران پرند همچنین با اشاره به ارسال پیامک دوم به متقاضیان افزود: در پیامک دوم به متقاضیانی که به هر دلیل موفق به واریز ۳۰ درصد علی الحساب آورده در فرصت ۱۰ روزه نشده بودند، مهلت یک هفته ای دادیم تا نسبت به واریز ۳۰ درصد آورده علی الحساب خود اقدام کنند.

هاشم زهی تصریح کرد: طی امروز یا فردا آپلود واریزی آورده متقاضیان مسکن مهر در مرحله دوم گرفته شده و میزان مشارکت مردم را اعلام خواهیم کرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر