|
|
کدخبر: ۱۷۸۷۴۹

حسین سهیلی زاده کارگردان موفق سریال های تلویزیون که بیشتر سریال های درام میسازد حالا برای اولین بار سریالش در نوروز پخش خواهد شد.

به گزارش سرویس اجتماعی امید نیوز - سریال مرزخوشبختی - این سریال که در رقابتی سخت با سریال پنچری برزو نیک نژاد که در خود بازیگران محبوبی مثل حمید لولایی و یوسف تیموری را می دید به عنوانسریال نوروزیشبکه دو انتخاب شد توسط مهران مهام تهیه شده است که اتفاقا تهیه کننده پنچری هم بود و برای او انتخاب هر کدام از این سریال ها بازی دو سر برد بود. حسین سهیلی زاده هم که تجربه دو سریال طنز فوتبالی را دارد حالا تجربه یک سریال طنز اجتماعی هم به کارنامه درخشان خود اضافه خواهد کرد. در خلاصه داستان این سریال آمده است:

به طلا و تلاش و عشق… جوان و گُل و گِل… همه چیز از یک وسوسه شروع می‌شود و به یک وسوسه ختم می‌شود. داستان مرز خوشبختی داستان انتخاب‌هاست. دوراهی‌ها. زمانی که بر لب مرز ایستاده‌ای. یک سو شاید خوشبختی است و در سوی دیگر هم شاید خوشبختی. انتخاب با توست. و انتخاب نهایت خوشبختی است.
پوریا پورسرخ، امیرحسین آرمان، مهدی سلوکی، شهرزاد کمالزاده، سروش جمشیدی، مریم معصومی و رضا یزدانی از جمله بازیگران مرز خوشبختی هستند. این مجموعه که علی لهراسبی را به عنوان خواننده تیتراژ پایانی خود دارد، در ۱۵ قسمت برای پخش از شبکه دو آماده می‌شود.

ارسال نظر