|
|
کدخبر: ۱۷۸۸۸۴

احسان علیخانی مجری محبوب صدا و سیما که در طی سال های اجرا انواع و اقسام حاشیه را داشته است این روزها بیشتر از گذشته تحت فشار است.

به گزارش سرویس اجتماعی امید نیوز - احسان علیخانی مجری و تهیه کننده برنامه ماه عسل در مقابل انواع انتقاد ها قرار گرفت او ابتدا توسط هواداران محسن چاوشی در فضای مجازی مورد هجوم قرار گرفت آن هم به خاطر اینکه گفته بود خواننده کسی است که زنده بخواند و بعد از آن و در شب بعدی برنامه او که سعی داشت طرفداران چاوشی را دعوت به آرامش کند به اشتباه از مردم خواست تا به نظرات یک چهره لس آنجلسی و همکار شبکه‌های ماهواره‌ای معاند احترام بگذارند!

وی در جریان اجرای برنامه دوشنبه شب «سه ستاره»با اشاره به صحبت‌های یک چهره ماهواره‌ای که صدای محسن چاوشی را ساختگی دانسته بود، خطاب به علاقه‌مندان این خواننده اظهار داشت: «خوب است که نقدپذیر باشیم؛ یک نفر آن سر دنیا نقدی به این مسئله دارد، به هرحال بزرگ‌تر است و در این حوزه تخصص دارد و این مسئله را بیان می‌کند، باید به او هم احترام بگذاریم و نظرش را محترم بشماریم.»

مقصود احسان علیخانی از فردی که او را بزرگ‌تر و متخصص نامیده، یک خواننده شارلاتان لس آنجلسی است که کاری جز تولید و انتشار ترانه‌های مبتذل نکرده است. " اشاره کیهان به " شهرام آذر " معروف به سندی است. اما مورد بعدی نامه سر گشاده میلاد دخانچی مجری برنامه جیوگی به علیخانی بود که او گفته بود که دیگر باید ساخت برنامه سه ستاره را کنار بگذارد چون حوصله اجرای این برنامه را ندارند.

ارسال نظر