|
|
کدخبر: ۱۷۹۲۳۷

محسن پیرهادی عضو هیئت رئیسه چهارمین دوره شورای شهر تهران درانتخابات پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران بخت زیادی برای حضور مجدد در شورای شهر دارد.

به گزارش سرویس سیاسی امید نیوز - محسن پیرهادی(زاده مرداد ۱۳۵۹ در تهران)، عضو و منشی(عضو هیئت رئیسه) چهارمین دوره شورای شهر تهران(دوره کنونی ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۶) است که در انتخابات دوره چهارم در لیست آبادگران اسلامی قرار داشت.

پیرهادی، در مقطع کارشناسی ادیان و عرفان تحصیل کرده و در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در رشته روابط بین‌الملل دانشگاه علامه طباطبایی گذراند. این مدرس دانشگاه سمت‌هایی چون معاون امور اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران در مناطق ۳ و ۷ همچنین مدیر امور اجتماعی فرهنگی شورای اصناف کشور و مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران بزرگ را در پرورنده کاری خود دارد.

سوابق علمی:
مدرس دانشگاه جامع علمی – کاربردی
مدرس دانشگاه پیام نور
مدرس مرکز آموزشی سازمان بسیج شهرداری تهران
تدریس در دانشگاه های خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران
تدریس در مراکز جهاد دانشگاهی
مدرس دانشکده خبر(خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران)

نماینده جوان مردم تهران در شورای چهارم در پنجمین دورهانتخابات شورای شهرنیز وارد کارزار انتخاباتی شده است و با توجه به سوابق گذشته خود در شهرداری و تجربیاتی که در دوره چهار ساله نمایندگی شورای شهر داشته بتواندپیگیر مشکلات جدی مردم تهران در حوزه های مختلف باشد. یکی از اتفاقات حاشیه ساز برای پیرهادی در دوران نمایندگی درگیری لفظی با عباس جدیدی نماینده جنجالی شورای شهر در جلسه علنی شورا بودکه سر وصدای زیادی در زمان خود به پا کرد. پیرهادی در ماجرای پلاسکو از نمایندگان فعال شورا بود که حتی در روزهای حادثه در محل حادثه حضور می یافت و تلاش های زیادی برای کمک به حل این مشکل کرد.

محسن پیرهادی که درنزد خیلی ها از نزدیکان قالیباف محسوب می شود همواره برخورد عادلانه و منصفانه به عنوان نماینده در مورد عملکردقالیباف داشته است. او از منتقدین سفت و سخت قالیباف در انتصابات سال ۹۴ شهرداری بوده و از مدافعان عملکردشهردار تهران در حوزه عمرانی و اجرایی نیز بوده و همیشه برخورد بی طرفی به عنوان نماینده مردم تهران داشته است. پیرهادی که همزمان با عضویت در شورای شهر تهران به عنوان مسئول سازمان بسیج شهرداری فعالیت می کرد هیچ گونه دریافتی از بسیج شهرداری در این دوران چهارساله نداشته است و چندی پیش هم از سمت خود برای انتخابات شورا استعفا داده است که البته ادامه فعالیت او هیچ منع قانونی نداشته است. پیرهادی رئیس کمیته نظارت شورا نیزهست که پیگیری های زیادی برای حل مشکلاتمحلاتمختلف تهران نیز انجام داده است پیرهادی همواره مورد اتهاماتی قرار داشته است که آخرین آن فایل صوتی صدای او و مهدی چمران بود که اتهاماتی در مورد اختلاس در شورای شهر به او وارد میکرد که بعد از چندی مشخص شد این فایل صوتی جعلی است و اصلا ارتباطی به پیرهادی و چمران ندارد و حتی صدای آن ها با صدای موجود درفایل صوتی هم خوانی ندارد که حتی تکذبیه هایی در سایت های خبری مختلف برای رفع اتهام آن صادر شد.

حال باید ببینیم این کاندیدجوان اصولگرای شورای شهر میتواند در رقابتی سخت دوباره افتخار نمایندگی مردم تهران را به دست بیاورد یانه.

ارسال نظر