|
|
کدخبر: ۱۸۰۳۷۹

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین از کشف از 2 تن و 84 کیلوگرم مواد مخدر در سال 96 خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ بیژن خدایی اظهار کرد: با تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و تدابیر فرمانده انتظامی استان در سال 96 مقدار دو تن و 98 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شد که در مقایسه با مدت مشابه در سال 95 افزایش 26 درصدی کشفیات را داشته‌ایم.

وی با اشاره به اینکه از این مقدار کشفیات مواد مخدر یک تُن 541 کیلو 573 گرم مواد مخدر از نوع تریاک بوده خاطرنشان کرد: با همت مأموران در کشف مواد مخدر از نوع تریاک در این مدت افزایش 22 درصدی را شاهد بودیم.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به کشف مقدار دو کیلو و 60 گرم مواد مخدر از نوع کوکائین در استان اشاره کرد و گفت: افزایش 48 درصدی هروئین و 20 درصدی شیشه از دیگر اقدامات این پلیس در راستای مبارزه بی‌امان با مواد مخدر بوده است.

وی تصریح کرد: در این مدت تعدادی قاچاقچی، توزیع‌کننده و نگهدارنده مواد مخدر دستگیر که در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته هفت درصد افزایش داشته است.

خدایی اضافه کرد: در راستای مبارزه با مواد مخدر 261 مورد طرح در سطح استان اجرا که در مقایسه با مدت مشابه در سال 95 افزایش 38 درصدی را نشان می‌دهد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در پایان ضمن قدردانی از مشارکت مردم با پلیس در مبارزه با این معضل اجتماعی تصریح کرد: برای داشتن جامعه عاری از اعتیاد نیازمند مبارزه و مقابله آحاد جامعه هستیم و مبارزه و مقابله صرف پلیس در ریشه‌کن کردن این معضل کافی نیست و از مردم درخواست داریم هرگونه اخبار و اطلاعات درزمینه فعالیت در امر خریدوفروش مواد مخدر را به پلیس اطلاع دهند.

ارسال نظر