|
|
کدخبر: ۱۸۱۵۰۰

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: استفاده از ظرفیت بانوان در دستور کار ما قرار دارد تا بتوانیم با همکاری همه افراد توانمند سبب پیشرفت آموزش و پرورش گیلان شویم.

به گزارش امیدنیوز از رشت ، نادر جهان آرای صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان در رشت اظهار داشت: امیدوارم با حمایت عموم مسئولان گیلان دوران موفقی را سپری کنم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به ظرفیت اصحاب رسانه در راستای بهبود عملکرد آموزش و پرورش عنوان داشت: خبرنگاران می‌توانند با نقد وضعیت موجود آموزش و پرورش به بهتر شدن شرایط این اداره کمک کنند.

جهان آرای با اشاره به سوابق کاری خود تصریح کرد: من یک گیلانی هستم اما متاسفانه تاکنون فرصت خدمت در گیلان را پیدا نکرده بودم اما امروز حضور در جایگاه مدیریت آموزش و پرورش استان برای من افتخار است.

وی با بیان اینکه انسان‌ها در دنیا دو نوع نقش ایفا می‌کنند که یکی اکتسابی و دیگر انتصابی است خاطرنشان کرد: افتخار همه ما ایرانی بودن است و همچنین همه ما قابت کردیم که در شرایط سخت کشور توانستیم نقش مثبتی ایفا کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان وحدت مردم و توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری را راهکار رفع مشکلات کشور دانست و گفت: همدلی مردم و اتحاد احزاب سبب دستیابی ایران به جایگاهی برجسته در جامعه جهانی می‌شود.

جهان آرای با بیان اینکه هر مدیری در هر جایی قرار می‌گیرد باید لیاقت آن را داشته باشد و به‌درستی عمل کند تصریح کرد: امیدوارم بتوانم با همکاری سایر دستگاه‌ها عملکرد موفقی در این جایگاه داشته باشم.

وی با اشاره به چهاره‌های ماندگار تربیت شده در استان گیلان خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت بانوان در دستور کار ما قرار دارد تا بتوانیم با همکاری همه افراد توانمند سبب پیشرفت آموزش و پرورش گیلان شویم.

مدیرکل سابق آموزش و پرورش گیلان نیز در این جلسه خاطرنشان کرد: برای من افتخاری است که 4 سال و 6 ماه متولی دستگاهی بودم که سرمایه‌های اصلی جامعه را تربیت می‌کند.

مهدی حاجتی هدف آموزش و پروش را تربیت انسان‌هایی خلاق، فعال و در طراز جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد: ما در آموزش و پرورش به دنبال تربیت انسان‌هایی هستیم که محب اهل‌ بیت(ع) باشند.

وی تربیت نسلی با هویت مستقل را از دیگر اهداف آموزش و پرورش دانست و عنوان داشت: استفاده از نیروهای کارآمد و توانمندی در آموزش و پرورش گیلان از افتخارات من است.

حاجتی با بیان اینکه رویکرد اصلی ما در آموزش و پرورش گیلان کیفیت‌بخشی عملکردمان بود ابراز داشت: مفتخریم که در دوران کاری خود موفق به کسب عناوین بسیار خوبی شدیم.

مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان گیلان تربیت انسان‌هایی که مدافع نظام و انقلاب باشند را یکی دیگر از اهداف آموزش و پرورش دانست و افزود: تمامی برنامه‌های ما در آموزش و پرورش گیلان بر پایه حکومت بر قلب‌ها اجرا میشد.

وی با اعلام اینکه تمام تصمیم‌گیری‌های ما در آموزش و پرورش گیلان براساس مشورت انجام می‌شد خاطرنشان کرد: تخصص‌گرایی اصلی‌ترین ملاک ما برای انتخاب مدیران آموزش و پرورش گیلان بود.

حاجتی استقلال آموزش و پرورش را یکی از اصلی‌ترین نیازهای این دستگاه دانست و تصریح کرد: جاری شدن روحیه تمامیت‌خواهی در آموزش و پرورش این دستگاه را به حیاط خلوت برخی افراد تبدیل می‌کند.

ارسال نظر