|
|
کدخبر: ۱۸۱۵۳۸

دوربینهای مداربسته که لحظه وقوع درگیری مرگبار در زندان رجایی‌شهر کرج را به ثبت رسانده‌اند و چاقوهای مشکوفه از متهمان برای معرفی قاتل اصلی وحید مرادی به کمک کارآگاهان می‌آید.

به گزارش امیدنیوز ؛ تحقیقات از سه متهمی که در جریان نزاع مرگبار با وحید مرادی بازداشت شدند، توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت ادامه دارد.

پرونده قتل وحید مرادی در شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران؛ به بازپرسی قاضی مرادی در حال رسیدگی است و حسب دستور بازپرس پرونده، فیلم دوربینهای مداربسته زندان رجایی‌شهر که تصاویر لحظه نزاع را به ثبت رسانده‌اند از طریق سازمان زندانهای استان تهران اخذ خواهد شد و مورد بررسی قرار می‌گیرد.

تعدادی چاقو نیز که از متهمان کشف شده است برای نمونه‌برداری اثر خون و اثر انگشت به تشخیص هویت و برای انطباق با جراحات وارده توسط به پزشکی قانونی فرستاده می‌شود.

بررسی‌ها نشان می‌دهد سه متهم این پرونده هر کدام در پرونده‌های جداگانه در سالهای قبل مرتکب قتل شده بودند هر چند هیچکدام از آنها تاکنون اعتراف و اقرار صریحی مبنی بر قتل وحید مرادی نکرده‌اند و صرفاً عنوان کردند که با وی درگیر شده‌اند.

وحید مرادی؛ شرور معروف پایتخت 26 اردیبهشت سال جاری طی نزاعی در خیابان 21 ولنجک، بن‌بست اول با ضربات چاقو یکی از دوستان 28 ساله‌‌اش به‌نام حسین را به‌ قتل رساند، وی پس از قتل متواری شد اما با تلاش مأموران پلیس آگاهی پایتخت، هنگام فرار از کشور و در نزدیکی مرز ترکیه بازداشت شد.

وحید پس از بازداشت به قتل حسین اعتراف کرد و با صدور قرار بازداشت موقت به زندان رجایی‌شهر منتقل شد که در نهایت 11 تیر جاری با تعدادی از زندانیان درگیر شد و با ضربات چاقو به قتل رسید؛ بررسی‌ جسد وحید نشان داد که ضربه کشنده به قلب وی وارد و باعث مرگ وی شده بود.

ارسال نظر

پربیننده ترین