|
|
کدخبر: ۱۸۱۶۵۵

فرمانده انتظامی مراغه از توقیف دو محموله کالای خارجی قاچاق شامل دوربین های مداربسته و البسه به ارزش 560 میلیون ریال در این شهرستان خبرداد.

سرهنگ رضا اصلانی فر روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در راستای مبارزه با کالای قاچاق، ماموران انتظامی این شهرستان در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس، 54 دستگاه انواع دوربین مداربسته خارجی به ارزش 210 میلیون ریال کشف کرده و یک نفر را نیز در این ارتباط دستگیر و تحویل دستگاه قضائی دادند.
وی اضافه کرد: در عملیات دیگری و در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس، البسه نو و دست دوم خارجی قاچاق کشف و ضبط شد.
وی گفت: در بازرسی از این خودروی عمومی، 164 ثوب انواع البسه و پنج گونی نیز البسه دست دوم به ارزش 350 میلیون کشف و یک نفر نیز به عنوان متهم دستگیر و تحویل مقام قضائی شد.
وی با تاکید بر مبارزه پلیس با اخلالگران نظم اقتصادی جامعه افزود: شهروندان در صورت مشاهد ه هرگونه موارد مشکوک در زمینه قاچاق کالا و ارز، مراتب را به سامانه 110 پلیس اطلاع دهند.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار داشته و به دلیل واقع شدن در مسیر ترانزیتی جنوب این استان، قاچاقچیان اغلب محورهای این شهرستان را برای انتقال کالای قاچاق و مواد مخدر انتخاب می کنند.

ارسال نظر