|
|
کدخبر: ۱۸۲۷۴۹

شورای شهر تهران قرار است در روزهای آتی شهردار تهران را انتخاب کند. اما چرا نامی از محسن هاشمی برای تصدی شهرداری تهران نیست؟

به گزارش امید نیوز ،

 

تهران این روزها بیشتر از همیشه در معرض حاشیه‌ها و اخبار قرار دارد. روالی که بعد از روی کارآمدن شورای شهر جدید ادامه داشته و با ماجراهای انتخاب شهردارش دوباره در صدر اخبار قرار گرفته است. مشکلات تهران از زمان روی کار آمدن شورای شهر جدید زیاد شده است. این روزها شهروندان تهرانی سیاسی‌بازی و حاشیه‌‌ها را پررنگ‌تر از دغدغه حل مشکلات خود در راس مدیریت شهری این کلانشهر می‌بینند.

حالا قرار است اصلاح‌طلبان شورای شهر از بین عباس آخوندی و پیروز حناچی، یک نفر را برای شهرداری تهران انتخاب کنند. انتخابی که مورد انتقاد بسیاری از کارشناسان و حتی چهره‌های سرشناس اصلاح‌طلب هم قرار گرفته است. در فهرست کاندیداهای شهرداری تهران خبری از محسن هاشمی که تجربه او در مدیریت شهری تهران بیش از نفرات دیگر است، نبود. اما چرا اصلاح‌طلبان تمایلی به انتخاب فرزند مرحوم هاشمی برای شهرداری تهران ندارند؟ اصلا‌ح‌طلبان نگران چه چیزی هستند؟‌ برای پاسخ به این سوال، در کمتر از یک دقیقه به صحبت‌های حبیب الله ترکاشوند، مدیرکل سیاسی خبرگزاری فارس گوش دهید.

 

ارسال نظر