|
|
کدخبر: ۱۸۲۷۹۹

سرپرست استانداری تهران گفت: پیگیر اجرای سند توسعه استان تهران هستیم و اجرای آن همچنان دردستور کار قرار دارد.

به گزارش امید نیوز ، شکرالله حسن بیگی در اراک ، در نخستین مصاحبه رسانه ای خود پس از انتصاب به عنوان سرپرست استانداری تهران با تشریح سیاست و برنامه ها و بااشاره به برنامه های استانداری تهران اظهار داشت: از زمان مقیمی استاندار وقت تهران اقدامات خوبی آغاز و اجرا شده که با جدیت در این راستا تلاش می کنیم.

وی افزود: یکی از این اقدامات سند توسعه استان تهران بود که پس از تدوین با تمام همت و تلاش برای اجرایی کردن آن اقدام شد که اکنون نیز در دوره سرپرستی این موارد را با جدیت پیگیری می کنیم.

سرپرست استانداری تهران با اشاره به دسگر مشکلات استان گفت: از دیگر اقدامات تدوین مجموعه چالش های استان تهران از یکسو و راهبردهای حل آنها بود که نیاز دارد تا باتوجه به اجرایی شدن آن از دوره استاندار وقت تاکنون پیگیر ادامه اجرای آن باشیم.

وی ادامه داد: ازسوی دیگر حل مشکلات مردم، نظارت و تنظیم بازار از دیگر موارد مهمی است که مورد توجه بوده و همچنان با دقت و جدیت پیگیر آنها هستیم چراکه همانطور که رهبرمعظم انقلاب اسلامی فرمودند و بارها رئیس جمهور تاکید داشتند وظیفه اصلی ما مسئولان خدمت به مردم است و این مهم تعطیلی بردار نیست.

حسن بیگی عنوان کرد: امنیت از مهمترین مولفه های جامعه به شمار می رود که با تلاش دستگاه های امنیتی، نظامی و انتظامی شاهد تحقق امنیت مطلوب در خورتوجهی در کشور هستیم.

وی ادامه داد: در تهران و شهرهای مختلف استان برای حفظ و ارتقای امنیت با مشارکت تمام دستگاه ها اقدام خواهیم کرد.

ارسال نظر