|
|
کدخبر: ۳۳۶۳

ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT از یکشنبه مورخ ۱۰/۶ / ۹۲ آغاز و تا روز یکشنبه ۱۷/۶ / ۹۲ ادامه دارد.

دکتر ناصر اقبالی با اعلام این خبر به روابط عمومی مرکز آزمون گفت: ثبت نام بیست و پنجمین دوره آزمون زبان انگلیسی EPT از روز یکشنبه مورخ ۱۰/۶ / ۹۲ آغاز و تا روز یکشنبه ۱۷/۶ / ۹۲ ادامه دارد.

اقبالی در ادامه اظهار داشت: متقاضیان می توانند به وب سایت ept. iauset. com مراجعه و نسبت به ثبت نام آنلاین خود اقدام کنند.

مشاور ریاست دانشگاه در ادامه در خصوص دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون گفت: ثبت نام شوندگان در روز چهارشنبه ۲۰/۶ / ۹۲ با مراجعه به سایت مذکور، پرینت کارت خود را دریافت و در روز آزمون همراه خود داشته باشند.

اقبالی در مورد زمان برگزاری این آزمون افزود: این آزمون در روز جمعه ۲۲/۶ / ۹۲ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات برگزار خواهد شد.

اقبالی تأکید کرد: ثبت نام شوندگان یک ساعت قبل از آزمون یعنی ساعت ۷:۳۰ صبح در محل برگزار حضور به هم رسانند.

اقبالی در پایان اشاره کرد: منابع آزمون EPT بر روی سایت مذکور قرار دارد و ثبت نام شوندگان می توانند جهت مطالعه از منابع امتحانی مندرج در سایت استفاده نمایند.

اقبالی در پایان گفت: متقاضیان آزمون زبان EPT در صورت داشتن هرگونه سؤال درخصوص این آزمون می توانند به آدرس الکترونیکی porsesh @ azmoon. net ایمیل خود را ارسال تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به سؤالات آنها پاسخ گویند.

ارسال نظر