|
|
کدخبر: ۳۷۹۲

تغییرات نرخ انواع سکه و دلار در هفته جاری موجب شد تا قیمت سکه تمام بهار آزادی به مرز ۹۵۰ هزار تومان برسد اما روند نزولی قیمت ها در آخرین روزهای هفته متوقف و این بازار با افزایش ۳۰ هزار تومانی قیمت‌ها در روز پایانی روبه روشد.

به گزارشامیدبه نقل از تسنیم هفته گذشته قیمت سکه و دلار با نوسانات زیادی همراه بود به نحوی که قیمت سکه تمام بهار آزادی با کاهشی قابل توجه به مرز ۹۵۰ هزار تومان رسید اما گویا روند نزولی قیمت‌ها مقطعی بوده و بازار با ثبات قیمت در هفته آتی روبه رو خواهد بود.

قیمت دلار نیز در هفته گذشته با توجه به مسائل منطقه‌ای تا ۳۳۰۰ تومان نیز افزایش یافته بود که هم اکنون با حل این مسائل نرخ‌ها کاهش پیدا کرده است.

در آخرین روز این هفته هر اونس طلا در بازارهای جهانی با ارزش ۱۳۶۲.۲۰ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار داخلی با ارزش ۱۰۱ هزار تومان مورد مبادله قرار گرفت.

برخلاف روزهای پایانی هفته گذشته روند قیمت‌ها در پایان هفته جاری در بازار صعودی شد که بر همین اساس در بازار نرخ سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در روز پنج شنبه با افزایش ۳۱ هزار تومان به ارزش ۹۹۵ هزار تومان، سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با افزایش ۴۰ هزار تومانی به ارزش یک میلیون تومان، و نیم سکه بهار آزادی با رشد ۱۳ هزار تومانی به قیمت ۵۱۲ هزار تومان رسید و ربع سکه بهار آزادی با ارزش ۳۱۷ هزار تومان و سکه یک گرمی با ارزش ۲۱۵ هزار تومان قیمت گذاری شد.

گفتنی است روند کاهشی قیمت‌ها در بیشتر روزهای هفته جاری میزان خرید و فروش در بازار سکه و دلار را نیز به شدت کاهش داد.

قیمت سکه و ارز در بازار

سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۹۹۵هزار تومان
سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم یک میلیون تومان
نیم سکه بهار آزادی ۵۱۲ هزار تومان
ربع سکه بهار آزادی ۳۱۷ هزار تومان
سکه یک گرمی ۲۱۵ هزار تومان

ارسال نظر