|
|
کدخبر: ۴۶۳۹۹

نعمت‌زاده:

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اعلام اینکه دلایل ترور مرحوم رحمت‌آبادی معاون پارلمانی وزارت صنعت در حال بررسی توسط پلیس آگاهی است، گفت: جزئیات این حادثه فردا اعلام خواهد شد.

به گزارشامیدبه نقل از تسنیم، محمدرضا نعمت‌زاده درباره جزئیات ترور معاون پارلمانی وزارت صنعت گفت: این حادثه ساعتی پیش در یکی از خیابان‌های تهران رخ داده است که پلیس آگاهی تهران با حضور در محل حادثه در حال بررسی دلایل بروز این سانحه است.

وی با اظهار " تازه این خبر را دریافت کرده‌ام " افزود: باید از پلیس آگاهی پرس‌وجوهای لازم را جویا شویم، البته وزارت صنعت نیز در رسیدگی به این پرونده هرچه لازم باشد انجام خواهد داد.

وی اعلام جزئیات بیشتر حادثه ترور رحمت‌آبادی معاون پارلمانی وزارت صنعت را به فردا موکول کرد و گفت: با آغاز بررسی‌ها فردا جزئیات بیشتری از این حادثه منتشر خواهد شد.

سرهنگ علیرضا محرابی رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ نیز درباره قتل صفدر رحمت‌آبادی معاون پارلمانیوزیر صنعتاظهار داشت: احتمالاً قتل آقای رحمت‌آبادی با انگیزه‌های شخصی رخ داده است و موضوع ترور و مسائل سیاسی در کار نبوده است.
وی ادامه داد: کارشناسان پلیس در حال بررسی موضوعات برای کشف سرنخ‌هایی از علت و عامل این قتل هستند.
این درحالی است که یک منبع آگاه در پلیس آگاهی تهران به خبرنگار تسنیم گفت: جسد آقای صفدر رحمت‌آبادی در خیابان گلبرگ و داخل پژو پارس آبی‌رنگ شخصی خود در حالی که به‌ضرب گلوله کشته شده‌ بود توسط عابران کشف شده است.

ارسال نظر