|
|
کدخبر: ۶۱۶۱۴

یک سایت خبری مدعی شد که علی حیدری، عباس کبریایی‌زاده و ایراندخت عطاریان از گزینه‌های احتمالی هیأت‌مدیره سازمان تأمین اجتماعی هستند و احتمالا دو نفر از اعضای فعلی هیأت‌مدیره تأمین اجتماعی نیز مورد نظر هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی هستند.

به گزارشامیدبه نقل از عصر خبر، علی حیدری دارای لیسانس بیمه از دانشگاه تهران و فوق لیسانس مدیریت دولتی از دانشگاه آزاد و از نیروهای تأمین اجتماعی است که از سطوح پایین شروع کرده و تا معاونت امور استان‌ها و مدیر کلی دفتر مدیرعامل سازمانتأمین اجتماعینیز ارتقاء یافته است. عضویت در هیأت‌مدیره شرکت‌های تحت پوشش سازمان و معاونت اداری مالی خانه‌سازی ایران از جمله سوابق وی است. او همچنین از مدیران اصلاح‌طلب سازمان تأمین اجتماعی به شمار می‌رود.

عباس کبریایی‌زاده نیز دارای دکترای داروسازی و متخصص فارماکولوژی است. او عضو کمیته سلامت ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری بوده است. کبریایی‌زاده از افرادی است که در انتخابات گذشته نظام پزشکی در دولت احمدی‌نژاد صلاحیتش رد شد. مشاور وزیر و مدیرعامل و رئیس هیأت‌مدیره برخی شرکت‌های داروسازی و مدیر گروه اقتصاد و مدیریت دارو در دانشگاه علوم پزشکی تهران از جمله سوابق وی است. وی همچنین عضو هیات مدیره سازمان نظام پزشکی بوده است.

ایراندخت عطاریان نیز که همیشه در دولت گذشته به عنوان گزینه‌ای برای ریاست سازمان تأمین اجتماعی از وی نام برده می‌شد، از مدیران غیر سیاسی است که از سطوح کارمندی در صندوق بازنشستگی کشوری شروع به کار کرده و به مدیر کلی و معاونت و مدیرعاملی صندوق بازنشستگی کشوری نیز رسید. ریاست شورای عالی بسیج کارگری و تلاش برای استقرار نظام چند لایه تأمین اجتماعی از جمله سوابق عطاریان است. وی عضویت در هیأت‌مدیره شرکت کشتیرانی و بهشهر را نیز در رزومه کاری خود دارد.

ارسال نظر