|
|
کدخبر: ۶۶۱۰۲

زن و مردی جوان ظهر امروز در منزل مسکونی‌شان قربانی قاتل نامرئی شدند.

به گزارشامیدبه نقل از سیدجلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: به دنبال اعلام یک مورد حادثه مشکوک به گازگرفتگی در منزل مسکونی به آدرس شهرری - میدان سلمان فارسی– ستاد فرماندهی آتش‌نشانی، آتش‌نشانان ایستگاه ۹ را در ساعت ۱۵ به محل حادثه اعزام کرد.

وی با بیان اینکه محل اعلامی یک ساختمان دو طبقه مسکونی بود، ادامه‌داد: ظاهرا تعدادی از آشنایان ساکنان طبقه اول این ساختمان برای بازدید به نزد آنان رفته بودند که پس از در زدن متوجه عدم‌حضور آنان شد و همین موضوع شک آنان را برانگیخته و با سامانه ۱۲۵ تماس گرفتند.

سخنگوی سازمانآتش‌نشانیو خدمات ایمنی شهرداری تهران‌ با بیان اینکه آتش‌نشانان اقدام به بازکردن در این ساختمان کردند، افزود: پس از ورود به داخل ساختمان عوامل آتش‌نشانی با جسم بی‌حال زن ۲۵ ساله و مردی ۲۰ ساله روبرو شده و آنان را از ساختمان خارج کرده و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند.

ملکی با بیان اینکه عوامل اورژانس اقدام به معاینه دو فرد حادثه دیده کردند، خاطرنشان کرد: ‌ تکنیسین‌های اورژانس بعد از بررسی علائم حیاتی مرگ این دو تن را به دلیل استنشاق گاز سمی مونوکسیدکربن اعلام کردند.

وی علت این حادثه را استفاده از دودکش آکاردئونی برای بخاری و عدم‌نصب کلاهک در خروجی دودکش اعلام‌کرد و افزود: ساکنان این ساختمان آبگرمکنی را بدون دودکش در سرویس بهداشتی نصب کرده بودند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران‌ اظهارکرد: عوامل آتش‌نشانی پس از ایمن‌سازی محل در ساعت ۱۵ به عملیات خود خاتمه دادند.

ارسال نظر