|
|
کدخبر: ۷۴۳۹۵

مهلت ثبت‌نام آزمون سراسری سال ۹۳ ساعت ۲۴ امشب به پایان می‌رسد.

به گزارشامیدبه نقل از فارس، ثبت‌نام برای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۳ به منظور پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، نوبت دوم(شبانه)، نیمه حضوری، مجازی و بین‌الملل دانشگاه‌‌ها و مؤسسات آموزش عالی و همچنین متقاضیان تحصیل در آن دسته از کد رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌های آزاد اسلامی که پذیرش در رشته‌های مذکور بر اساس آزمون صورت می‌پذیرد، امشب به پایان می‌رسد.

ثبت‌نام در دانشگاه پیام‌نور و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی و دانشگاه فرهنگیان از ساعت ۱۴ روز شنبه ۱۶ آذر ماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شده است و در ساعت ۲۴ امروز(شنبه ۲۴ آذر سال ۱۳۹۲) پایان می‌پذیرد.

براساس این گزارش، تا ساعت ۸ صبح امروز سه‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ تعداد ۸۳۵ هزار و ۱۹۹ داوطلب در آزمون سراسری سال ۱۳۹۳ ثبت‌نام کرده‌اند و به تمام داوطلبانی که تاکنون برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند اکیداً توصیه می‌شود که در فرصت باقی مانده پس از پرداخت وجه ثبت‌نام از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و دریافت اطلاعات کارت اعتباری ثبت‌نام نسبت به دریافت دفترچه راهنما از سایت و مطالعه دقیق آن اقدام و حداکثر تا ساعت ۲۴ امروز به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به تکمیل تقاضانامه اینترنتی ثبت‌نام اقدام کنند.

بدیهی است پس از تکمیل تقاضانامه اینترنتی ثبت‌نام کد ۷ رقمی و یک کد پیگیری ۱۶ رقمی به هر داوطلب توسط سیستم داده می‌شود که این نشانگر این است که ثبت‌نام متقاضی به درستی انجام شده است.

مشاهده و کنترل اطلاعات تقاضانامه داوطلبانی که در آزمون سراسری ۱۳۹۳ ثبت‌نام کردند و دارای شماره پرونده و کد پیگیری ۱۶ رقمی هستند از روز شنبه سوم اسفند ماه ۱۳۹۲ تا روز سه‌شنبه ۱۶ اسفند ماه سال ۱۳۹۲ از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور امکان‌پذیر خواهد بود لذا داوطلبان لازم است در مهلت تعیین شده یعنی از ۳ تا ۶ اسفند سال ۱۳۹۲ با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام کنند.

براساس این گزارش، کد سوابق تحصیلی داوطلبانی که دیپلم خود را در سال ۱۳۸۴ و بعد از آن دریافت کرده‌اند، در پایگاه اینترنتی وزارت آموزش و پرورش در قسمت مربوط به سوابق تحصیلی وجود دارد که می‌توانند مشخصات خود را مشاهده کنند و اگر این مشخصات مورد تأیید آنان نبود می‌توانند در همان آدرس اینترنتی نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند که پس از دریافت اطلاعات و تأیید آموزش و پرورش به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

این داوطلبان می‌توانند از روز شنبه ۳ اسفند تا سه‌شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۲ با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور با تکمیل تقاضانامه نسبت به ثبت‌نام در آزمون سراسری سال ۱۳۹۲ اقدام کنند.

ارسال نظر