|
|
کدخبر: ۸۵۳۹۴

سرعت تردد در پل طبقاتی صدر از ۶۰ به ۷۰ کیلومتر افزایش یافت.

به گزارشامیدبه نقل از تسنیم، با توجه به شواهد و مشاهدات سرعت تردد پل طبقاتی صدر که ۶۰ کیلومتر تعیین شده بود به ۷۰ کیلومتر افرایش یافته است.

براین اساس، چندی قبل نیز سردار حسین رحیمی، در واکنش به تردد سرعت ۶۰ کیلومتر بر ساعت خودروها در تونل نیایش و بر روی پل طبقاتی صدر اظهار داشت: اتخاذ این تصمیم‌گیری‌ها پیرامون سرعت تردد خودروها در بزرگراه‌ها، تونل‌ها و معابر شهری بر اساس آنالیز تصادفات و حوادثی است که رخ می‌دهد. به عنوان مثال در ۵ بزرگراهی که پلیس سرعت تردد را در آن کاهش داد، این کاهش سرعت بر مبنای داده‌های دوربین‌های سنجش سرعت و بررسی تصادفات رخ داده در این بزرگراه‌ها صورت گرفت و این تصمیم نیز نتایج خوبی را بدنبال داشت.

رئیسپلیس راهنمایی و رانندگیتهران بزرگ ادامه داد: از سوی دیگر تونل‌ها به دلیل محدودیت مکانی و محدودیت در دسترسی از شرایط حساسی برخوردارند و از این رو ما تلاش می‌کنیم از بروز سوانح و تصادفات در این معابر پیشگیری کنیم.

وی به نصب نیوجرسی‌(جدول بتنی) در جداره کناری پل صدر که از جمله اقدامات فراتر از استاندارد و برای امنیت بیشتر تردد بر روی این پل است اشاره کرد و افزود: پلیس علی‌رغم نصب تجهیزات ایمنی کامل بر روی این پل سرعت تردد ۶۰ کیلومتر بر ساعت را برای خودروهای عبوری در نظر گرفته است ولی با توجه به بررسی و آنالیز داده‌های دوربین‌های نظارتی و ثبتتخلفاتاین امکان وجود دارد که سرعت تردد بر روی پل صدر و تونل نیایش افزایش پیدا کند و از ۶۰ به ۸۰ کیلومتر بر ساعت اضافه شود.

ارسال نظر